هفت اثر گردشگری آنتالیا

در ادامه بررسی مکان های توریستی و گردشگری شهر آنتالیا برای علاقه مندان به تور آنتالیا هفت مورد از آثار و دیدنی های این شهر را بیان خواهیم کرد و امیدواریم به مانند همیشه الهام سیر را همراهی نمایید. آنتالیا را به درستی می توان علاوه بر نگین گردشگری تور ترکیه یکی از شهرهای مهم گردشگری آسیا نیز لقب داد. در آنتالیا هر چند ایرانی ها آن را با سواحل شن و ماسه ای و زیبایش می شناسند ولی جادبه های فراوان دیگری نیز وجود دارد که می تواند سفر خاطره انگیزی را برای شما رقم بزند.

هفت اثر گردشگری آنتالیا

کالجی و یولی مناره آنتالیا

شهر کالجی در منطقه آنتالیا یکی از قدیمی ترین مناطق ترکیه می باشد که با کوچه پس کوچه های زیبایش برای قدم زدن فوق العاده است و می توانید در حین قدم زدن مجموعه ای از آثار هنری و کلاسیک و مُدرن را مشاهده نمایید. در این منطقه آثار و دیدنی های فراوانی وجود دارد که دو دروازه تاریخی یعنی دروازه قدیمی آنتالیا و نیز دروازه هادریانوس رومی از شهرت بیشتری برخوردار است و در کنار آن می توانید از آثاری مانند یولی مناره نیز بازدید کنید. این مناره زیبا ۱۲۵ فوت بلندی دارد که در نهایت به بازار ختم می شود. بندرگاه یات لیمانی نیز دیگر جاذبه زیبای آنتالیا می باشد که چشم انداز بسیار زیبایی دارد و در زمان رومی ها بنا شده است.

هفت اثر گردشگری آنتالیا

مساجد و مناطق تاریخی آنتالیا

یکی از مهم ترین مساجد تور آنتالیا برای مسافرین و توریست ها مسجدی است با نام مسجد مناره شکسته می باشد که در ابندا یک معبد بوده است و سپس با چند تغییر کاربری ابتدا به کلیسا و سپس به مسجد تغییر داده شده است. برج هیدیرلیک نیز که بر لبه دیوار شهر قرار گرفته است با چشم انداز بسیار زیبایی که می توان در آن مشاهده نمود و سواحل و طبیعت فوق العاده اطراف را دید می تواند انتخاب خوبی در تور آنتالیا باشد. همچنین از مشهورترین اماکن گردشگری تور آنتالیا خانه آتاترک می باشد که کمتر کسی است که او را در ترکیه نشناسد و در تاریخ نیز شهرت فراوانی دارد و در جوار پارک کارا اوقلو قرار گرفته است. همچنین آسپندوس در برخی ماه های سال میزبان اُپرا می باشد و علاقه مندان زیادی را به آنتالیا می کشاند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها