هتل ها و اقامتگاه های تور باکو

یکی از کشورهای آسیایی کشور آذربایجان است به خاطر تمدن این کشور و معماری مدرن مورد توجه گردشگران تور داخلی و تور خارجی قرار می گیرد و علی الخصوص تور باکو که از جاذبه های زیادی برخوردار است. برای سفر به این کشور می توانید از بلیط چارتر استفاده کنید. پایتخت کشور آذربایجان شهر باکو می باشد که تورهای زیادی به این شهر وجود دارد. بهتر است قبل از سفر با تور باکو درباره هتل ها و قیمت آنها اطلاعات کافی داشته باشیم در این نوشته می خواهیم هتل های باکو را معرفی کنیم.

هتل ها و اقامتگاه های تور باکو 

هتل دوپورت و هتل نمی

از مزیت هایی که در این هتل مورد توجه گردشگران تور باکو قرار می گیرد. اتاق هایی با رنگ گرم، صبحانه سنتی و موزیک زنده شب ها را نام برد. این هتل در نزدیکی بلوار باکو قرار دارد و از امکانات آن می توان به اتاق خانوادگی، کرایه ماشین، خشک شویی و بوفه مخصوص کودکان را نام برد. هتل نمی از هتل هایی است. در این تور گردشگری از گردشگران استقبال می کند که در رستوران آن غذاهای گُرجی سرو می شود. این هتل سه ستاره است و شامل امکاناتی مانند امکانات معلولان، کرایه دوچرخه، خشکشویی، پارکینگ، دستگاه فتوکپی و فکس می باشد و شما می توانید در محیطی آرامش بخش و آرام استراحت کنید.

هتل ها و اقامتگاه های تور باکو 

هتل اورد ایست و هتل ریوا

یکی از هتل هایی است که در بافت قدیمی شهر قرار دارد و در نزدیکی پارک فیلارمونیک قرار دارد. این هتل تفریحاتی مانند دوچرخه سواری و پیاده رویی دارد و از امکانات رفاهی می توانیم به شاتل فرودگاه، سرویس اتاق، وای فای، رستوران و سرویس گرمایشی را نام برد. هتل دیگر در نزدیکی مرکز حیدر علی اف قرار دارد و شامل امکاناتی مانند پذیرش ۲۴ ساعته، سیستم گرمایشی، سرویس اتاق، شاتل فرودگاه می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها