هتل ها در تور آداسی

کشوری که محبوبیت بسیار زیادی در میان ایرانی ها دارد و مقصد اکثر گردشگرانی که به تور خارجی علاقه دارند می باشد کشور همسایه یعنی ترکیه می باشد. تور ترکیه و به عبارت بهتر تور آداسی همواره از استقبال خوبی برخوردار هستند. بندر آداسی به خاطر نزدیکی جزیره یونانی ساموس مورد توجه گردشگران تور لحظه آخری قرار می گیرد. با رزرو بلیط چارتر می توانید از زیبایی های این تور آداسی لذت ببرید و برای استراحت یکی از هتل های زیر را انتخاب نمایید.

هتل ها در تور آداسی 

هتل تانتاش و هتل کاریزما در تور آداسی

در تور آداسی بعد از بازدید از جاذبه های می توانید در هتل ساحلی، تانتاش اقامت کنید. از امکانات خاص این هتل می توانیم به اتاق های بزرگ و استخری فوق العاده اشاره کنیم. در این هتل پنج ستاره می توانید از غذاهای لذیذی که در آشپزخانه طبغ می شود لذت ببرید. یکی از هتل هایی که در تور آداسی می توانید از آن استفاده کنید هتل کاریزما دلوکس می باشد. بالکن های رو به دریا منظره زیبایی را پیش چشم هر بیننده ای فراهم می کند، آرامش وصف نشدنی در این اقامتگاه وجود دارد که مورد توجه گردشگران تور آداسی قرار می گیرد.

هتل ها در تور آداسی 

هتل کرومار در تور آداسی ترکیه

برای تجربه صبحانه ای مدیترانه ای می توانید در هتل کرومار اقامت کنید. این هتل به خاطر امکانات مناسب و رفتار خوب کارکنان هتل در تور آداسی معروف می باشد، همچنین دارای چشم اندازی چشم نواز می باشد. هتل فانتازیا دلوکس هم یک هتل پنج ستاره در تور آداسی می باشد که امکاناتی مانند پارکینک، استخر روباز، لابی و خدمه اش به زبان انگلیسی تسلط دارند.

هتل ها در تور آداسی 

هتل دابل تری و پاین بی

اگر در تور آداسی به دنبال هتلی با قیمت مناسب و امکانات خوب می گردید، می توانید در هتل مدرن دابل تری بای هیلتون کوش اقامت کنید. غذاهای لذیذ، پارکینگ، اتاق های تمیز از امکانات هتل می باشد. اگر به دنبال هتلی با امکانات متفاوتی مانند پارک آبی، باشگاه، ساحل شخصی هستید، می توانید از در هتل پاین بی اقامت کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها