هتل های یزد

شهر تاریخی یزد که با سفر به این شهر گویی در دل تاریخ سفر کرده اید مورد توجه گردشگران ایرانی که با تور یزد به این شهر سفر می کنند و نیز توریست هایی که با تور خارجی به ایران می آیند قرار می گیرد. این شهر در یونسکو به ثبت رسیده است و گردشگران خارجی برای بازدید از آن از می توانند بلیط هواپیما را رزرو کرده و از مزایای تور یزد استفاده کنند. هتل های معروف تور یزد که به دارالعباده شهرت دارد، شامل موارد زیر می باشد.

هتل های یزد 

هتل صفائیه در تور یزد

در تور یزد می توانید برای اقامت هتل صفائیه را انتخاب کنید این هتل از چند بخش تشکیل شده که قدیمی ترین بخش هتل به دلیل قرار گرفتن در یک باغ بزرگ هتل باغ خوانده می شود و شامل اتاق های ویلایی می باشد. در تور یزد امکاناتی که در این هتل به توریست ها ارائه می شود شامل فروشگاه، غرفه، رستوران و کافی شاپ می باشد.

هتل های یزد 

هتل زیبا و سنتی داد

در تور یزد می توانید با اقامت در هتل که معماری باشکوهی دارد می توانید به جز استراحت در هتل از مرور تاریخ هم لذت ببرید. این هتل چهار ستاره در ابتدا برای حمل و نقل کالا استفاده می شده اما بعد ها تبدیل به هتل گشته است. امکاناتی که در اختیار گردشگران تور یزد در هتل داد قرار می گیرد شامل کافی شاپ، استخر، رستوران و پارکینگ می باشد.

هتل های یزد 

هتل باغ مشیر الممالک

در سفر به یزد گردشگران تور یزد برای آسودگی از ترافیک و شلوغی هتل مشیر الممالک را انتخاب می کنند. این هتل لقب نخستین هتل باغ یزد را دارا می باشد و به سبک کاملا سنتی طراحی شده است که فضای دلنشینی را برای اقامت کنند گان فراهم کرده است. امکانات هتل شامل رستوران، سالن بدنسازی، کافی شاپ می باشد.

هتل های یزد 

هتل فاضلی در تور یزد

از دیگر هتل های تاریخی که برای اقامت گردشگران در این تور در نظر گرفته می شود، هتل فاضلی می باشد. این هتل دارای بافت کاملا سنتی می باشد و به خاطر موقعیت قرار گیری مناسب و نزدیکی به جاذبه هایی مانند موزه آب و زندان اسکندر مورد استقبال قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها