هتل های پنج ستاره و برتر تهران را بشناسیم

 

هتل های پنج ستاره و برتر تهران را بشناسیم 

هتل همای تهران

هتل همای تهران یکی از هتل های پنج ستاره و لوکس تهران است که در خیابان ولیعصر قرار دارد. دسترسی این هتل به مراکز اقتصادی، جاذبه های فرهنگی و نقاط اصلی شهر عالی است. هتل هما دارای ۱۷۳ سوئیت می باشد و هر سوئیت چشم اندازی زیبا به باغ روبروی هتل و نیز کوه البرز دارد. دکوراسیون کم نظیر هتل هما و وسایل گران قیمتی که در آن استفاده شده است چشم هر بیننده ای را خیره می کند. در این هتل سالنی زیبا و مجهز برای برقراری گردهمایی ها و انواع جشن ها و کنفرانس ها وجود دارد. ماساژ درمانی که بسیار آرامبخش است نیز ار امکانات فرعی هتل هما است. انواع غذاهای بین المللی برای علاقمندان هم وطن و نیز گردشگران خارجی در رستوران های این هتل سرو می شود.

هتل پارسیان آزادی یا هایت

یکی دیگر از هتل های پنج ستاره تهران هتل پارسیان آزادی می باشد که در گذشته به هتل هایت شهرت داشته است. طراحی داخلی این هتل توسط طراحان معروف ایتالیائی و سوئیسی انجام شده است. این هتل دارای اتاق ها و سوئیت های متنوعی است که برحسب انواع سلیقه ها طراحی شده است. در رستوران و کافه های آن انواع غذاها و نوشیدنی های بین المللی وجود دارد. هتل پارسیان آزادی در منطقه اوین قرار دارد و تعدادی سالن مجلل برای برگزاری همایش ها و جلسات و جشن ها دارد.

هتل های پنج ستاره و برتر تهران را بشناسیم 

هتل استقلال

بزرگترین هتل پنج ستاره ایران که در شمال پایتخت می درخشد هتل استقلال است. این هتل علاوه بر اتاق های لوکس دارای سالن های بزرگ برای همایش و جشن ها است. در این هتل مراکز خرید با اجناس زیبا و نفیسی برای خرید و صرفه جویی در وقت و همچین گذراندن اوقات فراغت وجود دارد . و اما بخش جدا نشدنی تمام هتل ها رستوران و کیفیت غذایی است که ارائه می شود هتل استقلال از نظر غذا و سرویس دهی در نوع خود کم نظیر است.

هتل های پنج ستاره و برتر تهران را بشناسیم 

هتل های اسپیناس و اسپیناس پالاس

اولین هتل پنج ستاره تهران هتل اسپیناس است. این دارای اتاق های بسیار مدرن با چشم اندازی دلنشین است که هر کدام به اینترنت رایگان و تلویزیون و ماهواره مجهز است .علاوه بر اتاق های مدرن امکاناتی نظیر رستوران های سنتی و رستوران های رو باز، کافه ها و مراکز خرید این هتل را به اقامتگاهی محبوب برای میهمانان تبدیل کرده است. هتل اسپیناس پالاس، از جدیدترین و بزرگترین هتل های تهران است و بر بلندای تپه ای در غرب تهران قرار دارد. هتل اسپیناس پالاس علاوه بر اتاق های شیک دارای امکانات رفاهی ازجمله سالن های ورزشی و همایشی متعدد و نیز رستوران هایی که انواع غذاهای مدیترانه ای، فرانسوی، تایلندی و بین المللی در آن ها سرو می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها