هتل های پاریس

گردشگران باید قبل از سفر اطلاعات کافی درباره مکانی که برای رزرو تور خارجی و تور گردشگری خود انتخاب می کنند، داشته باشند. گردشگران تور لحظه آخری را برای دیدن جاذبه های هنری و تاریخی منحصر به فرد پاریس با توجه به قیمت مناسبش انتخاب می کنند تا یک تور ارزان اروپایی را تجربه کنند. بعد از اینکه بلیط هواپیما به مقصد پاریس را رزرو کردید، می توانید یکی از هتل های زیر را برای اقامت انتخاب کنید.

هتل های پاریس 

هتل بست وسترن لو کولیزه

اگر در تور پاریس به دنبال اقامت در هتل هایی هستید که در مرکز شهر قرار داشته باشد، می توانید هتل بست وسترون را انتخاب کنید. در اتاق های هتل می توانید از امکاناتی مانند تهویه مناسب، تلویزیون استفاده کنید. گردشگرانی که به دنبال هتل هایی هستند که پارکینگ و وای فای رایگان داشته باشد این هتل مناسب می باشد.

هتل حیات رجنسی اتوال

از دیگر هتل های معروف شهر پاریس می توانیم به هتل حیات اشاره کنیم که برای رفاه حال گردشگران در تور پاریس امکانات مناسبی را در اتاق ها تدارک دیده شده است. داشتن وای فای رایگان، سوغاتی فروشی، سوئیت ماه عسل، صرافی و سالن ورزشی از امکانات منحصر به فرد هتل می باشد.

هتل های پاریس 

هتل نوار در تور پاریس

برای گردشگرانی که می خواهند در تور فرانسه و شهر پاریس روزهای آخر سفر را در هتلی نزدیک به مراکز خرید سپری کنند تا سوغاتی خریدن راحت تر باشد، هتل نوار را پیشنهاد می کنیم. امکاناتی که در این هتل در اختیار گردشگران قرار می گیرد شامل سرویس رفت و برگشت، آسانسو، گاو صندوق، محوطه ویژه سیگاری ها اشاره کنیم.

هتل های پاریس 

هتل بوشام پاریس

در تور پاریس بعد از بازدید از شانزه لیزه مشهور می توانید در هتلی که در همین حوالی واقع شده است بازدید کنید. از دلایل محبوبیت هتل بوشام داشتن اتاق های بزرگ و رو به حیاط می باشد. داشتن اتاق ماساژ، خدمات کانسیرژ و خشک شویی از امکانات منحصر به فرد این هتل می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها