هتل های همدان

از شهر های غربی کشور ایران که به خاطر جاذبه های تاریخی که از دوران پادشاهان مختلفی مانند مادها، سلجوقیان، آل بویه به جا مانده مورد استقبال گردشگران در تور داخلی و تور خارجی قرار می گیرد، تور همدان می باشد. برای بازدید از این شهر با تمدن کُهن می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. در این نوشتار تعدادی از هتل های همدان را برای اینکه شما عزیزان در سفر با تور همدان، برنامه ریزی بهتری داشته باشید را معرفی خواهیم نمود.

هتل های همدان 

هتل پارسیان همدان

اگر در این مسافرت به دنبال اقامت در هتلی هستید که بتوانید به مرکز شهر دسترسی داشته باشید بهتر است از هتل پارسیان استفاده کنید. در تور همدان امکاناتی که در این هتل به گردشگران ارائه داده می شود شامل خشکشویی، تاکسی سرویس، خشک شویی، خود پرداز، کافی نت و رستوران می باشد.

هتل بابا طاهر در تور همدان

در تور همدان بعد از بازدید از آرامگاه بابا طاهر می توانید در هتل بابا طاهر اقامت کنید. این هتل به خاطر نزدیکی به فروشگاه، کتاب فروشی و رستوران های مختلف مورد استقبال قرار می گیرد. امکاناتی که در این هتل به گردشگران ارائه می شود شامل استخر، سونا، جکوزی، بیلیارد، رستوران سنتی، مرکز خرید می باشد.

هتل های همدان 

هتل بوعلی

قدیمی ترین هتل همدان که در خیابان بوعلی قرار دارد هتلی با همین نام می باشد. در هر اتاقی از این هتل اقامت کنید می توانید باغ های زیبایی که در اطراف هتل قرار دارد را ببینید و از زیبایی آن لذت ببرید. در تور همدان می باشد می توانید از امکاناتی مانند کافی نت، فضای سبز، اینترنت بی سیم، خود پرداز، نماز خانه در هتل بوعلی لذت ببرید.

هتل های همدان

هتل گنج نامه همدان

آنچه باعث می شود گردشگران تور لحظه آخری همدان را از دست ندهند بازدید از دهکده توریستی گنج نامه می باشد. می توانید از چشمه های معدنی و دیگر زیبایی های این دهکده لذت ببرید و برای اقامت هتل گنج نامه را انتخاب کنید. امکانات هتل شامل رستوران، مرکز خرید، پارکینگ، کافی شاپ، کتابخانه می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها