هتل های قدیمی در تور ترکیه

در تور ترکیه و بخصوص گردش در تور استانبول معمولاً گردشگران به دنبال مدرن ترین ها هستند و دوست دارند در هتل ها و رستوران های امروزی غذا بخورند اما جالب است بدانید گاهی با دیدن برخی هتل های قدیمی و برتر این قانون نقض می شود. در این متن دو هتل قدیمی و در عین حال لوکس را در گالاتا و کاراکوی به شما معرفی می کنیم.

هتل های قدیمی در تور ترکیه 

هتل آنمون گالاتا در تور ترکیه

یکی از علل محبوبیت هتل آنمون گالاتا همجواری با برج بزرگ گالاتا است که باعث شهرت این هتل لوکس شده است. قدمت هتل آنمون گالاتا بسیار زیاد است اما ظاهر آن این را نشان نمی دهد زیرا بارها و بارها مورد بازسازی قرار گرفته است اما حال و هوای قدمت در آن به چشم می خورد. این هتل خیلی بزرگ نمی باشد و کلا دارای ۳۰ اتاق و سوئیت است که چشم اندازی به برج گالاتا و منطقه گالاتا و کاراکوی تور ترکیه دارد. وسایل به کار برده شده در طراحی داخلی هتل آنمون بسیار شیک و امروزی است و در لابی هتل مبلمان و تلویزیون و کافی شاپ برای گذراندن اوقات فراغتتان وجود دارد و صبحانه را می توانید در سلف سرویس به طور رایگان میل نمایید.

هتل های قدیمی در تور ترکیه 

هتل آپارتمان جورجز در تور ترکیه

هتل آپارتمان جورجز گالاتا در یک مجتمع قرار دارد که دارای مغازه های زیادی نیز هست که کار خرید را برای ساکنین این هتل آسان می کند. این هتل لوکس دارای اتاق های کوچک و شیکی است که رنگ و بوی قدمت می دهد زیرا ساخت این هتل به حدود دویست سال پیش می رسد. طراحی داخلی اتاق ها از مدل کلاسیک بهره برده استو در عین سادگی با کلاس است و نمایی رو به دریا دارد. رستوران هتل در فضای رو باز در پشت بام قرار دارد تا حداکثر چشم انداز را به میهمانان تور خارجی خود عرضه کند. این رستوران علاوه بر تور گردشگری هر روزه میزبان اهالی محل و مغازه دارها می باشد که مشتری ثابت آن هستند و از تنوع غذایی رستوران لذت می برند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها