هتل های عجیب زیر دریا

هتل های عجیب زیر دریا

در سرار جهان گردشگرانی هستند که به دنبال تجارب جدید می گردند، تور های خارجی که به کشورهای مختلف وجود دارد، می تواند این تجارب کم نظیر را به گردشگران معرفی کند. خاص بودن این تجارب باعث می شود تا گردشگران با رزرو تور لحظه آخری و بلیط هواپیما تلاش کنند که تعطیلات خود را متفاوت کنند. همچنین برای سفری آسوده استفاده از بلیط چارتری بهترین راهکار می باشد. در نوشته زیر تعدادی از هتل های زیبای معروف دنیا را معرفی می کنیم که در زیر آب قرار گرفته و همین امر باعث شده تا هتل هایی خاص باشند.

هتل های عجیب زیر دریا

هتل های دبی، سوئد و سنگاپور

یکی از هتل های زیر آبی را می توانید در تور دبی مورد بازدید قرار دهید. هتل آتلانتیس پالم به گردشگران اجازه می دهد تا هنگام استراحت بتوانند از زیبایی های دریا و دیدن گونه های مختلف دریایی لذت ببرند. هتلی در جزیره پمبا قرار گرفته و لذت زندگی زیر دریا را برای اقامت کنندگان خود فراهم می کند. در مانتا هم می توانید صخره های مرجانی را ببیند و هم موجودات عمق چهار متری آب را مورد بازدید قرار دهید. هتل کوچکی که در کشور سوئد می توانید یه شب فوق العاده را در آن تجربه کنید، «utter lnn»  می باشد. این هتل یک اتاق شامل تخت، میز، شومینه می باشد. در تور سنگاپور هم می توانید از هتل های زیر آبی دیدن کنید، سنتوسا مکانی برای تجربه زندگی زیر آب می باشد و گونه های متفاوت موجودات دریایی و جکوزی را دارا می باشد.

هتل های عجیب زیر دریا

لژ جولز هتلی زیبا در اقیانوس

از تجربه های شگفت انگیزی که در تور فلوریدا می توانید تجربه کنید زندگی در لژ جولز می باشد. برای ورود به بخش هایی از این بنا که در زیر دریا قرار دارد باید از لباس غواصی استفاده کنید. در در این تور گردشگری به جزایر مالدیو می توانید از هتلی که در زیر دریا قرار دارد بازدید کنید و زیبایی هایی از اقیانوس هند را مشاهده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها