هتل های شهر چشمه در تور ترکیه

از شهرهای ازمیر که در آن برای اقامت گردشگران و توریست های هتل های مناسبی در نظر گرفته شده است، شهر چشمه می باشد. گردشگران از تور لحظه آخری چشمه به خاطر آب های گرم شفا بخش، چشمه آب سرد و کشتی رانان استقبال می کنند. برای بازدید از جشنواره بین المللی موسیقی می توانید با رزرو بلیط هواپیما و سفر هوایی به چشمه سفر کنید. گردشگران تور ترکیه برای لذت بردن از موج سواری بر دریای آلکاتی به شهر چشمه سفر می کنند. برای اقامت در این شهر می توانید یکی از هتل های تور ترکیه که در متن زیر معرفی شده را انتخاب کنید.

هتل های شهر چشمه در تور ترکیه 

هتل رادیسون در تور ترکیه

از هتل هایی که در این تور گردشگری می توانید برای اقامت انتخاب کنید، هتل رادیسون بلو می باشد. هتل پنج ستاره که در هر کدام از اتاق هایش می توانید منظره بی نظیر دریا را مشاهده کنید. از امکانات هتل می توانیم به سونا، اسپای مجهز، سالن بدنسازی و زمین گلف اشاره کنیم که در تور ترکیه این هتل را برجسته کرده اند و باعث استقبال گردشگران تور ازمیر از این هتل شده اند.

هتل های شهر چشمه در تور ترکیه 

هتل cesme ladin و عثمانی شهر چشمه

در تور ترکیه می توانید هر هتلی که باب میلتان باشد را انتخاب کنید. در این هتل سه ستاره می توانید از حمام خصوصی، مینی بار و فای فای رایگان لذت ببرید. امکاناتی که این هتل را در این تور متفاوت کرده شامل بار، بیلیاد، ماهیگیری می باشد. از دیگر هتل های کشور ترکیه کاروانسرای عثمانی است که بعد از چندین سال به هتل تبدیل شده و جذابیت های خاص خود را دارد.

 هتل های شهر چشمه در تور ترکیه

هتل گورن در تور ترکیه

یکی از مقاصد تور خارجی ایرانی ها کشور ترکیه می باشد، می توانید در این سفر هتل گورن را در شهر چشمه به عنوان محل اقامت انتخاب کنید. اتاق های این هتل هر کدام یک تلویزیون و بالکن جداگانه دارا می باشد، همچنین می توانید تجربه میل کردن یک صبحانه مخصوص ترکی با چای و قهوه را در این هتل امتحان کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها