هتل های سه ستاره اصفهان

شهر اصفهان به عنوان مرکز گردشگری ایران و تور خارجی و تور داخلی همواره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. نصف جهان با جاذبه های تاریخی فراوان خود توانسته است که مسافران زیادی را جذب کند. در تور اصفهان اماکن و جاذبه های بسیار زیادی وجود دارد که در مقالات مختلف به آنها پرداخته ایم. طبق روال الهام سیر در این نوشتار نیز به بررسی دیگر نکات مهم در تور اصفهان گردی خواهیم پرداخت. هتل ها و محل های اقامت یکی از مؤلفه های اصلی در هر مسافرتی محسوب می شود. در این نوشتار به بررسی هتل هایی که می توانید با قیمت مناسب در رزرو نمایید پرداخته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

هتل های سه ستاره اصفهان

هتل پارت اصفهان

همانگونه که گفتیم هتل ها و مراکز اقامتی در سفر از اهمیت زیادی برخوردارند. با توجه به تعدد تعداد مراکز اقامتی تور اصفهان به بررسی برخی از آنها می پردازیم و در مقاله پیش رو و مقاله دیگری که به زودی در سایت قرار خواهیم داد نمونه هایی از هتل های اصفهان را معرفی خواهیم کرد. هتل پارت یکی از هتل هایی است که در سفر به اصفهان می تواند میزبان مناسبی براس شما باشد. این هتل از هتل های سه ستاره اصفهان است که سرویس دهی بسیار مناسبی دارد. یکی از مؤلفه های این هتل موقعیت مناسب و دسترسی به امکان گردشگری مهم اصفهان می باشد. هتل پارت اصفهان در حدفاصل چهارباغ عباسی و آیت الله شمس آبادی، کوچه جهان آرا واقع شده است.

هتل های سه ستاره اصفهان

هتل ماهان و هتل اصفهان

دیگر هتل سه ستاره اصفهان هتل ماهان نام دارد. این هتل نیز به مانند هتل پارت از موقعیت استقرار بسیار مناسب و دسترسی خوب به جاذبه های گردشگری اصفهان برخوردار است و مزیت ویژه آن نزدیکی به فرودگاه اصفهان می باشد. هتل ماهان نیز سرویس بسیار مناسبی را به مشتریان ارائه می دهد و رستوران مناسبی نیز در آن قرار دارد. این هتل در خیابان بزرگمهر واقع شده است و با توجه به پارکینگ مناسب مشکلی از این نظر هم نخواهید داشت. هتل سه ستاره دیگر هتل اصفهان است که به نسبت هتل های قبلی از ظرفیت کمتری برخوردار است و البته از مزایای آن قدیمی بودن آن می باشد. وجود سالن های همایش در این هتل باعث شده است که مراسم مختلفی در آن برگزار گردد. این هتل نیز با توجه به قرار گرفتن در بافت سنتی دسترسی مناسبی دارد و می توانید از دیدنی های نزدیک هتل لذت ببرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها