هتل های سنندج

جاذبه های طبیعی و شکل قرار گیری خانه ها در دل کوه در شهر سنندج توجه گردشگران تور داخلی و علی الخصوص تور کردستان را به خود جلب می کند. برای سفر به این شهر کوهستانی و خوش آب و هوا با مردمانی مهربان و مهمان نواز و طبیعت بی نظیرش می توانید از تور لحظه آخری سنندج استفاده کنید، شاید آب و هوای دل انگیز در تور سنندج باعث استقبال از تور ارزان به مقصد این شهر می شود. اما نکته اصلی در سفر به این شهر هتل های سنندج است. گردشگران می توانند یکی از هتل های زیر را برای اقامت انتخاب کنند.

هتل های سنندج 

هتل شادی سنندج

در تور سنندج می توانید در یکی از هتل های چهار ستاره که شادی نام دارد اقامت کنید. این هتل به خاطر قرار گرفتن در مرکز شهر و فراهم کردن امکانات رفاهی مناسب مورد استقبال قرار می گیرد از امکاناتی که در اتاق ها قرار دارد، می توانیم به تلفن، یخچال، اینترنت، شبکه اینترنتی اشاره کنیم.

هتل های سنندج 

هتل جهانگردی در تور سنندج

در تور سنندج می توانید در هتل جهانگردی این شهر اقامت کنید که برای گردشگران در نظر گرفته شده است. از جمله امکاناتی که در این هتل در اختیار گردشران قرار می گیرد لابی، اینترنت، کافی شاپ، پارکینگ و رستوران اشاره کنیم.

هتل های سنندج 

هتل زریوار مریوان

در شهر مریوان بعد از بازدید از دریاچه زیبای زریوار می توانید در هتلی به همین نام اقامت کنید. از امکاناتی که در این هتل به گردشگران ارائه می شود می توانیم به اینترنت، فروشگاه صنایع دستی، سایت قایقرانی اشاره کنیم. در تور سنندج می توانید از عکس گرفتن با لباس های محلی کردها لذت ببرید.

 هتل های سنندج

هتل لاله سنندج

در تور سنندج حتماً از شهر مرزی بانه دیدن کنید، این شهر مکان بسیار مناسبی برای خرید سوغاتی می باشد. برای اقامت در این شهر می توانید هتل لاله را انتخاب کنید که یک هتل پنج ستاره که شامل امکاناتی مانند کافی نت، لابی، کافی شاپ می باشد. وجود پاساژ های بزرگی که در آنها می توانیم هر چیزی را برای خرید پیدا کنیم مورد توجه قرار می گیرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها