هتل های ازمیر ترکیه

تور ترکیه مقصد گردشگران ایرانی در تور خارجی می باشد، پروازهای زیادی در ساعات مختلف به این کشور وجود دارد، پس می توانید به راحتی با رزرو بلیط هواپیما به ترکیه سفر کنید. هتل هایی که می توانید برای اقامت در تور ازمیر انتخاب کنید شامل موارد زیر می باشد.

هتل های ازمیر ترکیه 

هتل Swissotel Grand Efes

در تور ازمیر می توانید در این هتل اقامت کنید که منظره زیبای دریا را پیش چشمان شما قرار می دهد. از امکانات کلی که به مهمانان ارائه می شود، می توانیم به استخر روباز و باشگاه ورزشی اشاره کنیم. در هر اتاقی تلویزیون، دوش سقفی و سیستم تهویه قرار دارد. برای خوردن غذا در این هتل دو رستوران در نظر گرفته شده است که در یکی از آنها می توانید از دیدن خلیج ازمیر لذت ببرید و در دیگری می توانید مزه کباب های ناب ترکی را بچشید. معالجات درمانی و زیبایی در مرکز آب گرم انجام می گیرد که باعث می شود گردشگران از تور ارزان ازمیر استقبال نمایند.

هتل Crowne Plaza

بعد از بازیدید از جاذبه هایی که در این تور ازمیر در نظر گرفته شده، می توانید در هتل crowne plaze  اقامت کنید. در این هتل غذاهای مختلفی مطابق با ذائقه آسیایی سرو می شود، همچنین امکاناتی مانند آب درمانی، باشگاه ورزشی، استخر، اینترنت رایگان، فروشگاه، اتاق جلسه و خوردن صبحانه به همران شنیدن صدای موسیقی برای رفاه حال مهمانان در نظر گرفته شده است. در این هتل می توانید از ورزش تنیس هم لذت ببرید.

هتل های ازمیر ترکیه 

امکانات هتل

حتی می توانید برای کوتاه کردن موهای خود به آرایشگاه های هتل مراجعه کنید. می توانید برای استراحت و پیاده رویی از باغ موجود در فضای هتل استفاده کنید. گردشگران تور ازمیر این هتل را به خاطر ماشاژ، سونا و مرکز آب گرم انتخاب می کنند و از امکانات هتل نهایت اسفاده را می برند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها