هتل لوکس در تور مارماریس

یکی از دلایل استفاده گردشگران از تور لحظه آخری ترکیه، بازدید از شهر زیبای مارماریس است که به بهشت تور ترکیه شهرت دارد. راحت ترین روش برای سفر به ترکیه استفاده از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما و یا بلیط چارتر می باشد. جاذبه هایی که هر بیننده ای را متحیر می کند. از دلایل سفر گردشگران به تور مارماریس می باشد که تعداد زیادی هتل لوکس از مهم ترین جاذبه های تور مارماریس می باشد و در این نوشتار به معرفی جند مورد از این هتل ها پرداخته ایم.

هتل لوکس در تور مارماریس 

هتل مارتی ریزورت مارماریس

در تور گردشگری مارماریس جاذبه های بسیاری برای بازدید وجود دارد. برای بازدید از همه جاذبه ها در این سفر می توانید هتل مارتی ریزورت را برای اقامت انتخاب کنید. این هتل در نزدیکی دریا قرار دارد، و اتاق های سوئیت و دو تخته را دارا می باشد. از امکانات هتل می توانیم به سالن بدن سازی، لاندری، آرایشگاه، اتاق بخار و پارکینگ اشاره کنیم.

دو هتل فوق العاده تور مارماریس

هتل دیگری که در تور مارماریس می توانید در آن اقامت کنید، سلک ماریس می باشد. این هتل شامل اتاق های مختلفی می باشد، امکانات متفاوتی که در این مکان می توانید تجربه کنید شامل حمام ترکی، زمین گلف، استخر رو باز، سرویس ترانسفر و سرویس ویژه معلولین اشاره کنیم. اگر در این تور به دنبال استفاده از هتل های ساحلی هستید می توانید از هتل ماریتیم استفاده کنید. امکاناتی که در این هتل در اختیار گردشگران و مهمانان قرار می گیرد شامل کافی شاپ، پزشک، خدمات صرافی، میز بیلیارد اشاره کنیم. اتاق های این هتل یک تخته و استاندارد می باشد.

هتل لوکس در تور مارماریس 

هتل لوکس مارماریس ریسورت

هتلی که گردشگرانی با خانواده می توانند شب آرامی را در آن سپری کنند، ریسورت می باشد. در این هتل لوکس اتاق های مخصوصی برای خانواده در نظر گرفته شده است. از امکاناتی که در هر اتاق وجود دارد می توانیم صندوق امانات، سیستم تهویه مطبوع، حمام و تلفن اشاره کنیم. امکانات کلی هتل شامل پارکینگ، ماساژ، خدمات پرینت، استخر روباز می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها