هتل عباسی اصفهان قدیمی اما مدرن

اصفهان به دلیل اینکه مهد فرهنگ و هنر ایران است همواره و به خصوص در ایام نوروز پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری است که با تور نوروزی یا خارج از تور قدم به این مرز و بوم می گذارند. اما یکی از ملزومات جدا نشدنی هر سفر اقامتگاهی است که از هر نظر امکانات رفاهی را در اختیار گردشگران قرار دهد. هتل عباسی اصفهان هتلی پنج ستاره است که به رغم قدیمی ترین هتل جهان بودن دارای امکانات مدرن و پیشرفته می باشد. این هتل که از معماری ایرانی نشأت گرفته است همانند ستاره ای در شهر اصفهان می درخشد و بازگو کننده زمان احداثش یعنی عصر صفوی است و بعدها بازسازی شده و بسیار مدرن می باشد. هتل عباسی دارای ۲۲۵ اتاق و سوئیت بسیار شیک با چشم اندازی زیبا به سوی اماکن تاریخی و باغ های اصفهان است هر کدام از اتاق ها دارای امکانات رفاهی در حد استانداردهای جهانی می باشد.

هتل عباسی اصفهان قدیمی اما مدرن

قیمت اتاق ها و سوئیت ها بین چهارصد هزار تومان تا یک میلیونو سیصد هزار تومان متغیر می باشد زیرا با توجه به امکانات آنها که از حد استاندارد شروع شده و تا سوئیت های لوکس و سنتی ادامه دارد تعیین شده است. رستوران های این هتل به بخش های جداگانه مثل سالن صبحانه، رستوران چهلستون، سفره خانه سنتی سرپوشیده یا در فضای باز و رستوران چشم انداز تقسیم شده اند که هر کدام محبوبیت خاص خود را در میان گردشگران تور داخلی و تور خارجی دارد و متفاوت بودن این رستوران ها خاطره ای زیبا در ذهن گردشگران می سازد. در این رستوران ها انواع غذاهای سنتی اصفهان و اصیل ایرانی و نیز غذاهای بین المللی برای سلیقه های متفاوت سرو می شود. تنوع تالارهای هتل عباسی هر بیننده ای را به وجد می آورد و هر کدام زیبایی و عظمت خاص خودش را دارد این تالارها عبارتند از تالار عباسی،  تالار آینه، تالار فیروزه، تالار مرمر، تالار زرین، تالار نقش جهان، تالار عالی قاپو، تالار سیمین و تالار سیما است که برای مراسم های مختلف عقد، عروسی، میهمانی و غیره یک انتخاب رویایی است.

هتل عباسی اصفهان قدیمی اما مدرن

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها