هتل ارزان در تبریز

تبریز شهر بدون گدا به عنوان یکی از زیباترین و مدرن ترین شهرهای ایران از نظر امکانات و بافت شهری یکی از مراکز گردشگری ایرانیان در تور داخلی و ایرانگردی می باشد. دیدنی های تاریخی و طبیعی بسیاری در تبریز وجود دارد که سفر به این شهر را خاطره انگیز می کند. در سفر به تبریز با توجه به وجود تعداد زیادی مراکز اقامتی و هتل در این شهر و در استان آذربایجان می توان اطمینان داشت که مشکلی نخواهید داشت. البته اگر در ایامی که مسافران بیشتری به تبریز می روند قصد سفر به تبریز را دارید پیشنهاد کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر این است که از قبل نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. در این نوشتار چند مورد از هتل های ارزان را در تبریز بررسی کرده ایم که کیفیت مناسبی هم داشته باشند.

هتل ارزان در تبریز

هتل اهراب و هتل دریا در تبریز

یکی از هتل هایی که به عنوان یک هتل ارزان و مناسب برای سفر کم هزینه که در عین حال امکانات مناسبی هم داشته باشد هتل اهراب تبریز است. این هتل قدمت زیادی ندارد و می توان به عنوان یک هتل جدید و نوساز از آن یاد کرد. این هتل سه ستاره می باشد و دارای پنج طبقه می باشد که امکانات مختلفی را نیز می توان در این هتل استفاده کرد. از جمله امکانات هتل اهراب می توان به موقعیت دسترسی خوب این هتل به مناطق تاریخی شهر تبریز اشاره کرد و همچنین اقامت در این هتل با توجه به نزدیک بودن به وسایل حمل و نقل عمومی شهر می تواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. قیمت های هتل نیز در به صورت میانگین یکصد هزار تومان برای اتاق یک تخته می باشد. هتل دیگر هتل دریا می باشد که آن هم یک هتل سه ستاره بوده و دسترسی مناسبی به اماکن گردشگری شهر تبریز دارد. این هتل امکانات ورزشی و یک استخر نیز دارد که البته به نسبت هتل اهراب مقداری هزینه آن بیشتر است.

هتل ارزان در تبریز

دیگر هتل های ارزان قیمت تبریز

برای اینکه بتوانید در تور تبریز با فراغ بال و گزینه های بیشتر برای محل اسکان خود تصمیم بگیرید علاوه بر دو هتل فوق سه هتل دیگر نیز معرفی می کنیم که به عنوان هتل های نسبتاً ارزان شهر تبریز محسوب می شوند. هتل دو ستاره سینا با هزینه تقریبی یکصد و بیست هزار تومان برای اتاق یک تخته و امکاناتی اولیه مانند رستوران و پارکینگ هم می تواند در میان انتخاب های شما قرار داشته باشد. اقامتگاه دیگر یک هتل آپارتمان است که البته تجهیزات مناسبی دارد و در نزدیکی بازار قدیمی تبریز واقع شده است. قیمت این هتل نیز تفاوتی با هتل های فوق ندارد. در نهایت هتل استقبال تبریز را نیز از قلم نیاندازیم این هتل نیز می تواند انتخاب مناسبی برای یک سفر کم هزینه به تبریز باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها