هامبورگ بندرگاه کشتی ها در تور آلمان

یکی از بنادر قاره سبز که سالانه گردشگران با تور داخلی آلمان و تور خارجی از آن دیدن می کنند، شهر دیدنی هامبورگ است. این شهر به دلیل کشتی های زیادی که در این بندر پهلو می گیرند به دروازه ورود دنیا در تور آلمان مشهور است. برای بهره بردن از جاذبه های دیدنی این شهر می توانید با بلیط هواپیما به هامبورگ سفر کنید. در نوشته زیر با جاذبه های دیدنی این شهر توریستی آشنا می شویم.

 تور هند کشور شگفتی ها

واندرلند و Fuhlsbuttel در تور هامبورگ

دیدنی ترین جاذبه شهر هامبورگ که که در تور هامبورگ از آن دیدن می شود، مینیاتور واندر لند می باشد. این هنر زیبا به دست برادران فردریک بران و گریت ساخته شده است که طولانی بودن مسیر این راه آهن باعث جذابیتش شده است. برای سفری دلچسب و بی دغدغه بهتر است قبل از سفر نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. دومین ماکتی که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد Fuhlsbuttel نام دارد، به خاطر وجود تعداد زیاد هواپیماها و درختان این ماکت طبیعی جلوه می کند.

تور هند کشور شگفتی ها 

تالار هامبورگ و دیگر اماکن دیدنی تور آلمان

گردشگرانی که به دنبال بازدید از طبیعت هستند در تور آلمان می توانند از طبیعت پارک Planten un Blomen لذت ببرند. این پارک دیدنی شامل گونه های مختلف گیاهی وپرندگان زیبا می باشد. از بناهای دیدنی تور هامبورگ می توانیم به تالار هامبورگ اشاره کنیم که که در نزدیکی پارلمان واستانداری هامبورگ قرار دارد. اولین کلیسایی که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد، کلیسای St. Michael نام دارد. این کلیسا به خاطر قرار داشتن در ارتفاعات سرسبز مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. گردشگرانی که به حیات وحش و حیوانات علاقه دارند حتما باید از باغ وحش Tierpark Hagenbeck دیدن کنند. این باغ وحش به شکل مربع ساخته شده و گونه های مختلفی از حیوانات وحشی، پرندگان در آن یافت می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها