نگاهی به تور و بلیط لحظه آخری

 

نگاهی به تور و بلیط لحظه آخری 

بلیط لحظه آخری چیست

بلیط لحظه آخری با بلیط چارتر تفاوتی ندارد و هر دو به یک معنی است. هرگاه تمامی بلیط های چارتری که توسط شرکت یا آژانس چارتر کننده به فروش نرسد و چیزی حدود یک روز به پرواز باقی مانده باشد آژانس چارتر کننده برای جلوگیری از ابطال بلیط ها اقدام به فروش بلیط چارتر به عنوان بلیط لحظه آخری می کند که طبعاً قیمت این بلیط ها کمتر از قیمت بلیط شرکت هواپیمایی است. بلیط لحظه آخری برای کشورهایی چون مالزی، ترکیه و سریلانکا و کشورهایی از این قبیل و نیز پرواز های داخلی می باشد که از تورهای مسافرتی ایرانی ویزا نمی خواهند و گردشگران می توانند در لحظات پایانی با تور همراه شوند.

تور لحظه آخری چیست

تور لحظه آخری همان تور مسافرتی می باشد به این صورت که آژانس چارتر کننده که بلیط چارتر و پرواز چارتری و یا گاهاً هتل چارتری را پیشاپیش برای تور مسافرتی رزرو کرده است در مدت زمان تعیین شده نتواند تمام بلیط ها را به فروش برساند در لحظات آخر قبل از پرواز به بهایی کم تر از بهای اصلی آن تور مسافرتی ارئه داده می شود. بنابراین شما ممکن است در سفر با گردشگرانی برخورد کنید که هزینه تور مسافرتی آنها ده درصد تا پنجاه درصد پایین تر از شما باشد. البته این میزان به نوع تور داخلی یا تور خارجی و محبوبیت آنها بستگی دارد. در تور نوروزی این مورد به وفور پیدا می شود.

نگاهی به تور و بلیط لحظه آخری

بهترین تایم برای خرید بلیط چارتر

در تعطیلات نوروز و تعطیلات تابستان که بازار تور نوروزی و تور مسافرتی داغ است آژانس های مسافرتی برای سود بیشتر اقدام به چارتر نمودن تمامی بلیط های برخی مسیرهای پر رفت و آمد و زیارتی و سیاحتی مثل مشهد و… می کند. گاهی اوقات به دلیل زیادی بلیط های رزرو شده تعدادی از بلیط ها به فروش نمی رسد و چارتر کننده برای تقبل ضرر کمتر در روز آخر اقدام به فروش بلیط ها به صورت نیم بها یا همان بلیط چارتر می کند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها