نکات مهم سفر به هلند

در سفر به کشور هلند توریست های تور هلند اصولاً برای بازدید از آمستردام به این کشور سفر می کنند. اما تور لحظه آخری این کشور به خاطر وجود آسیاب های بادی، جاذبه های طبیعی و سواحل و تپه های شنی مورد توجه قرار می گیرد. برای بازدید از این زیبایی های رنگارنگ می توانید با رزرو بلیط هواپیما از سفر هوایی استفاده کنید. در متن زیر گذری بر جاذبه های گردشگری تور آمستردام، این شهر توریستی می زنیم.

نکات مهم سفر به هلند 

پروژه های تور هلند

در تور هلند می توانید یکی از عجایب هفت گانه دنیا را مورد بازدید قرار دهید، پروژه دلتا برای جلوگیری از ورود آب دریا به سواحل شنی مشغول ساختن آب بندها و سدها در مقابل آب دریا می باشد. در شهر ماستریخ از کلیساهای سنت سرواتیس و سنت جان در تور هلند بازدید می شود، که پروژه وریجتف برای حفظ این آثار تاریخی و جاودانه می باشد.

نکات مهم سفر به هلند 

موزه ریجکس در تور هلند

گردشگران تور آمستردام بازدید از موزه وریجتف را به خاطر دیدن آثار تاریخی ورمیر و رمبرانت  که دو نقاش دوره طلایی کشور هلند به حساب می آیندف از دست نمی دهند. این موزه با قدمتی طولانی یکیس از مشهور ترین موزه های تور هلند در زمینه تاریخ و هنر می باشد.

نکات مهم سفر به هلند 

نهر کودکان و هوگه ولوو

بسیاری از گردشگران تور آمستردام برای دیدن آسیاب های قدیمی  به کشور هلند سفر می کنند، این آسیاب ها را می توانید در نزدیکی روستای نهر کودکان پیدا کنید. از آسیاب های برای خشک کردن زمین های کشاورزی استفاده می شود و چون جنبه گردشگری پیدا کرده اند به خوبی مورد حفاظت واقع می شوند. در تور هلند می توانید از پارک هوگه ولوو که بوته زار های و تپه های شنی معروفی دارد بازدید کنید. در این پارک برای بهره بردن از زیبایی های که مسیر ماشینی به آن ها وجود ندارد از دوچرخه استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها