نکات مهم در سفر با هواپیما بخش دوم

در نوشتار پیشین دو مورد از مشکلاتی که در سفرهای هوایی رایج است و ممکن است باعث استرس و کلافگی شما در سفر هوایی شود اشاره کردیم و راهکارهایی را برای حل این مشکلات ارائه دادیم. در ادامه بررسی های آژانس هواپیمایی الهام سیر به موارد دیگری از مشکلات احتمالی سفر هوایی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید در بخش دوم از نکات مهم سفرهای هوایی.

نکات مهم در سفر با هواپیما

میزان بار همراه مسافر در هواپیما

یکی از مواردی که به تعدد دیده می شود باعث اتلاف وقت مسافران می شود و باعث به وجود آمدن شرایط استرس زا می گردد داشتن بار اضافه توسط مسافران است. اصولاً شرکت ها و کشورهای مختلف قوانینی در مورد حجم بار مجاز توسط مسافر دارند و برای میزان اضافی بار باید هزینه بپردازید. اگر احیاناً برای شما در مسافرت با هواپیما چنین موضوعی پیش آمد و متوجه شدید که بار اضافه به همراه دارید با خونسردی مسیر را برای تردد دیگر مسافرین باز کنید و بعد از پزداخت وجه و یا جابجایی قسمتی از بار خود از قسمت وزن بار عبور نمایید. جر و بحث کردن در فرودگاه قطعاً نه تنها تغییری در قوانین ایجاد نمی کند بلکه ممکن است مشکلات بیشتری را به وجود بیاورد و سفر شما را تلخ کند. بنابراین صبر، احترام و لبخند از مهم ترین شاخص هایی هستند که در سفر های هوایی می تونند به شما کمک کنند آرامش داشته و خاطره خوبی را تجربه کنید.

نکات مهم در سفر با هواپیما

همراه داشتن نوزاد و مشکل با مسافران

نه تنها در سفرهای هوایی بلکه در در سفر با اتوبوس و قطار نیز، گریه های طولانی بسیار زیاد مشاهده می شود که گاهاً باعث اعتراض اطرافیان می شود. اما نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هیچ پدر و مادری دوست ندارند گریه های نوزادشان صدای اطرافیان را در بیاورد و در کانون نگاه های سنگین قرار بگیرند. آنها بیش از هر کسی از صدای گریه نوزادشان اذیت می شوند. شاید بهترین کار در چنین شرایطی این است که شرایط آن خانواده را سخت تر نکنید و با قرار دادن موزیک در گوش خود سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. از کل کل کردن با مسافرین دیگر خودداری کنید و اگر به هر دلیلی با آنها مشکل داشتید به جای اینکه شخصا اقدام به حل مشکل کنید و آن را بدتر سازید به کارکنان هواپیما و نیروهای تامین کننده نظم مراجعه کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها