نکاتی کلیدی در سفر به پایتخت ایتالیا

در مورد رُم و جاذبه های آن هر میزان بگوییم کم است. تلاش داریم تا در مقالات بعدی تمامی اماکن و زیبایی های توریستی رُم را برای شما عزیزان توضیح داده تا در سفر به ایتالیا بتوانید با برنامه ریزی بهتر و اطلاعات دقیق تر بیشتر نقاط دیدنی رُم را ببینید. اما در ادامه مبحث قبلی در مورد نکاتی که باید در سفر به رُم رعایت کنید تا سفر بهتری داشته باشید و کارهایی که نباید انجام دهید زیرا ممکن است به ساکنین این شهر توهین شود را همکاران ما در آژانس الهام سیر جمع آوری نموده که در ادامهمی توانید با ما همراه باشید. شایان ذکر است الهام۲۴ آمادگی دارد در زمینه تور ایتالیا و تور رُم هر نوع مشاوره ای که نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار دهد. لطفاً با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

نکاتی کلیدی در سفر به پایتخت ایتالیا

گرفتار دزدان شهر رُم نشوید

در هر شهری می توان انواع آدم های خوب و بد را مشاهده کرد و این مورد صرفاً محدود به رم نیست. حتی در ایران نیز باید مراقب وسایل و پول های خود باشید. در سفر به رم سعی کنید پول های خود را در دو جای متفاوت قرار دهید که هیچ کدام در دسترس ترین جیب نباشد. می توانید در جاهایی که تنها هستید مقداری پول از جیب پنهانی خود خارج کرده و در دسترس قرار دهید. تلفن همراه و یا دوربین خود را به افرادی که نمی شناسید ندهید که از شما عکس بگیرند زیرا ممکن است برای آخرین بار باشد که گوشی خود را لمس کرده اید. در مجموع باید در سفر به هر جایی به خوبی از وسایل و پول های خود مراقبت کنید زیرا توریست ها همواره از محبوبیت زیادی بین دزدان برخوردارند و دلیل این امر نیز این است که همیشه پول نقد زیادی به همراه خود دارند و به راحتی می توانند اسیر کلک های آنها شوند.

نکاتی کلیدی در سفر به پایتخت ایتالیا

فواره ها برای شستشو نیستند

به تعدد مشاهده می شود که مسافران تور رم که در هوای گرم به این شهر سفر می کنند برای رفع خستگی و گرمازدگی پاهای خود را در فواره ها گذاشته و یا در آن می شوند. یکی از حرکات ناشایستی که رمی ها آن را توهین به خود تلقی می کنند و نباید حتی برای لحظات کوتاهی این کار را انجام دهید. البته باید اطلاع داشته باشید که از نظر قانونی نیز این کار جرم محسوب می شود و ممکن است یک روز و یا بیشتر از سفر خود را از دست داده و حسابی اذیت شوید. در سفر به رم پیشنهاد ما این است که از غذاهای بی کیفیت تور رم استفاده نکنید و به جای غذاهایی که به توریست ها و مسافران می دهند و یا افرادی که در مناطق گردشگری مشغول فروش خوراکی هستند به بازار رفته و از جاهایی خوراکی بگیرید که خود رمی ها خرید می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها