نکاتی در مورد کشتی کروز

تورهای مجلل و یا به اصطلاح لاکچری در سال های اخیر رونق فراوانی یافته است و افراد زیادی نیز به دنبال استفاده از این نوع تورها می باشند. یکی از انواع تورهای لاکچری سفر با کشتی های مجلل کروز می باشد. از کشتی های کروز برای سفر به اروپا می توان استفاده کرد و در مسیر خود از کشورهای مختلف دیدن کرد زیرا کشتی های کروز در مسیر سفر به اروپا از چندین کشور عبور می کنند. در کشتی کروز بدون اینکه احساس خستگی سفر را داشته باشید می توانید با بهترین امکانات و تفریحات از کشوری به کشور دیگر سفر کنید. الهام سیر در ادامه به بررسی کشتی کروز پرداخته است.

نکاتی در مورد کشتی کروز

پیدایش کشتی کروز

کشتی کروز با دیگر کشتی های مسافرتی و تفریحی تفاوت هایی دارد. اصولاً از کشتی ها برای جا به جایی مسافر و بار بین نقاط مختلف استفاده می شود و یا به عبارتی نوعی وسیله نقلیه هستند. خطوط کشتی رانی و اقیانوس نوردی قوانین و معیارهای خاص خود را دارند. در کشتی کروز برخلاف سایر کشتی ها که بین دو نقطه در رفت و آمد هستند خود نوعی مقصد سفر است. یعنی یک هتل شناور در دل دریا و اقیانوس با مجهز ترین امکانات و برنامه های مفرح و تفریحی متنوع و فراوان. پس از اینکه سفرهای هوایی و رزرو بلیط هواپیما جایگزین روش های دیگر سفر شد باید برای اینکه مسافرین همچنان از تور دریایی و سفر با کشتی استقبال کنند فکر اندیشیده می شد و این فکر در قالب کشتی کروز نمایان شد.

نکاتی در مورد کشتی کروز

کشتی های کروز یا هتل های شناور

همانگونه که اشاره کردیم به وجود آمدن هتل های شناور باعث شد تا مردم از سفرهای دریایی استقبال کنند. کشای های کروز در میان راه در نقاط جذاب گردشگری توقف می کردند و یک سفر هیجان انگیر و جذاب را برای مسافرین به ارمغان می آوردند. فضاهای زیاد و باز و بسته و انواع تفریحات موجود در کشتی کروز باعث شد تا نوعی تور با نام تور کشتی کروز به وجود بیاید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها