نکاتی در مورد ویزای برزیل

برزیل را کمتر کسی هست که نشناسد و یا نامش را نشنیده باشد. هر چند برزیل در میان ایرانیان و بیشتر کشورها بیشتر شهرت خود را مدیون عناوین قهرمانی در رشته های ورزشی نظیر فوتبال و والیبال و فوتسال و بازیکنان دوست داشتنی خود مانند رونالدو و رونالدینیو و نیمار و فالکائو و غیره می باشد ولی این کشور به عنوان بزرگترین تولید کننده قهوه در جهان و یکی از کشورهای مهم قاره آمریکا از نظر گردشگری و زیبایی های طبیعی جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که می تواند گردشگران و توریست ها را به تور برزیل و شهرهای مشهور این کشور جذب کند. الهام۲۴ در این نوشتار مطالب را در مورد ویزای برزیل جمع آوری نموده است تا در صورتی که قصد سفر با تور برزیل را داشته باشید بتوانید آگاهی کافی در مورد نحوه اخذ ویزا برزیل را داشته باشید. از شما عزیزان دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

نکاتی در مورد ویزای برزیل

مدارک مورد نیاز ویزای برزیل

طبیعتاً صدور ویزا برای هر کشوری قوائد و مقررات خاصی دارد و باید مدارکی را به سفارت آن کشور تحورل دهید. برای دریافت ویزای برزیل نیز مدارک زیر را هنگام مراجعه به همراه داشته باشید. اصل شناسنامه به همراه ترجمه و دو سری کپی از تمامی صفحات آن، گذرنامه ای که حداقل ۸ ماه اعتبار داشته و از آن نیز یک سری کپی تهیه کنید، چهار قطعه عکس سه در چهار رنگی و جدید، ضمانت نامه بانکی و پرینت گردش حساب سه ماه آخر به زبان انگلیسی و البته موجودی شما باید حداقل ۵۰ میلیون تومان باشد، سند مالکیت به همراه یک سری کپی، تمامی مدارک شغلی افراد تحت تکلف را به همراه کپی به همراه داشته باشید، گواهی اشتغال به کار و روزنامه رسمی شرکت و یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی و مدارک معتبر کاری شما، برای زنان متاهل رضایت نامه همسر و مدارک شغلی همسر مورد نیاز است و در نهایت بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل و بیمه و فرم تقاضای ویزا و موارد دیگری که باید در همان زمان ریز جزئیات را از سفارت خانه جویا شوید باید به همراه داشته باشید.

نکاتی در مورد ویزای برزیل

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها