نکاتی در مورد جنگل سربرج

همانگونه که در نوشتارهای قبلی در مورد این جنگل اسرار آمیز تور مشهد صحبت کردیم یکی از دیدنی های استان خراسان در تور زیارتی و تور تفریحی این استان می باشد. عجیب ترین بخش این جنگل نیز صداهای عجیب و غریبی است که در شب ها همانند جیغ یک زن می ماند و فضای ترسناکی را بر جنگل می گستراند. در ادامه آژانس الهام سیر نکات تکمیلی را در مورد جنگل سربرج مطرح می کند که دانستن آنها برای مسافرینی که به این جنگل می روند خالی از لطف نمی باشد. همانگونه که تأکید کردیم سفر به این جنگل مناسب کسانی می باشد که ترس و ماجراجویی و هیجان را دوست دارند و می توانند با اقامت شبانه در این جنگل هیجان بسیار زیادی را تجربه کنند.

نکاتی در مورد جنگل سربرج

راز جنگل سربرج چیست

اما سوالی که ذهن تمامی افرادی که به این جنگل سفر می کنند را مشغول کرده است این است که راز این جنگل ترسناک چیست. فرصیه افراد محلی در مورد شیاطین و اجنه آیا واقعیت دارد یا خیر. چرا با نمایان شدن ماه این صداها بیشتر و بیشتر می شود. این سوالاتی است که باید به آن پاسخ داده شود تا ایجاد رعب و وحشت نشود. در یک برهه زمانی برخی از مسئولین تصمیم گرفتند که راز این صداهای عجیب و غریب را بیابند و به همین دلیل کارشناسانی را به منطقه اعزام کردند تا در مورد منشأ این صداهای شبانه ترسناک تحقیق کنند. وجود این صداها هر چند باعث اسرار آمیز شدن جنگل شده بود ولی بسیاری از مسافرین به دلیل ترس از سفر به این جنگل خود داری می کردند. در ادامه نتیجه بررسی کارشناسان را خواهیم آورد.

نکاتی در مورد جنگل سربرج

جیرجیرک های جنگل سربرج

نتیجه جالب بود و همه چیز از جیرجیرک ها آغاز می شد. نوعی جیرجیرک بومی منطقه که به آن کز گفته می شود در مواقع پر باران به اطراف روستا آمده و در لابه لای درختان خود را پنهان می کنند به شکلی که تعداد بسیاری می توانند در یک درخت خود را پنهان کنند که به هزاران عدد هم می رسند. بنابراین آواز دسته جمعی آنها در کنار رودخانه به شکل جیغ کشیدن و زوزه کشیدن به گوش می رسد. برای رفتن به روستای سربرج و دیدن این جنگل اسرار آمیز باید به طرقبه استان خراسان رضوی سفر کنید. فاصله از مشهد حدود ۴۵ دقیقه الی یک ساعت می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها