نمادهای ملی پکن را بشناسیم

پکن پایتخت زیبای چین مملو از جاذبه های فراوان و دیدنی می باشد. اما دغدغه ای که برای هر گردشگری مهم است بازدید از نماد شهر یا کشوری است که به آن سفر کرده اند. بازدید نمادها معمولاً در برنامه تور خارجی به مقصد کشورهای مخالف گنجانده می شود، اما در صورت نبود آن ها می توانید خارج از تور از این نمادها دیدن کنید. در این نوشته نیز به معرفی نمادهای ملی پکن می پردازیم. بلیط هواپیما به مقصد چین نیز از طریق آژانس های مسافرتی نظیر الهام سیر به فروش می رسد و می توانید با انجام کارهای ویزا به این کشور دیدنی سفر نمایید.

نمادهای ملی پکن را بشناسیم 

معبد آسمانی کامل ترین معبد چین در پکن

یکی از مقاصد اصلی تور چین و خصوصاً تور پکن معبد آسمانی می باشد. معبد آسمانی بزرگترین معبد کشور چین است و در نزدیکی شهر ممنوعه قرار دارد ولی وسعت آن خیلی بیشتر از شهر ممنوعه است. بر اساس باور و اعتقاد مردمان چینی پادشاه کشور پسر آسمان می باشد به همین دلیل این معبد که در آن مراسمات مختلفی به دستور شاه برای آسمان گرفته می شد به معبد آسمانی نام گرفت. معبد آسمانی به دلیل عجایبی که در دل خود دارد به یکی از رازهای کشف نشده جهان تبدیل شده است. مسافران تور پکن در بازدید از این معبد، سکوی یوان چیو که محل عبادت در معبد آسمانی است و سالن چی نیان و سالن خوان چون یو که هر کدام شگفتی و زیبایی خود را دارد حتماً مورد توجه قرار گیرد.

شهر ممنوعه مجموعه ای اسرار آمیز

شهر ممنوعه شهری وسیع است که قدمت این شهر به بیش از ششصد سال می رسد. در شهر ممنوعه امپراتوران بسیاری زندگی و بر کشور چین حکمرانی می کرده اند و در زمان همه امپراتوران وارد شدن به این شهر برای مردم عادی و شهروندان چینی ممنوع بوده است و این ممنوعیت حدود صد سال پیش پایان یافت و شهر ممنوعه به موزه ای برای بازدید عموم و تورهای گردشگری تبدیل شد. در شهر ممنوعه قصرهای زیادی به چشم می خورد و زیبایی آن ها حیرت انگیز است و بسیار جلب توجه می کنند. قصر تای حه که در قلب شهر ممنوعه قرار دارد مجلل ترین و مرتفع ترین قصر این مجموعه است.

نمادهای ملی پکن را بشناسیم 

دیوار چین از عجایب هفتگانه جهان

دیوار بزرگ چین که شهرت جهانی دارد یکی از عجایب جهان خلقت به شمار می آید این دیوار تنها سازه ای است که از فضا قابل رویت می باشد و تور چین بدون بازدید از این سازه عظیم قطعاً نا تمام می ماند. دیوار چین قدمتی سه هزار ساله دارد و برای محافظت از کشور چین در برابر حمله دشمنان ساخته شده است. در ساخت این دیوار علاوه بر مصالح ساختمانی از نیروی انسان های بیشماری استفاده شده است. دیوار چین عریض ترین دیوار ساخته شده در جهان می باشد و این نیز باعث شگفت انگیز شدن این دیوار شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها