نمادهایی با ارزش اما مورد نفرت در جهان

در اکثر مناطق جهان نمادهایی برای بازدید توسط تورهای گردشگری وجود دارد که با وجود محبوب بودن اکثریت آنها در بین بومیان این شهرها، برخی از شهر ها نمادهایی دارند که مورد نفرت مردمانشان است. این نفرت بیشتر به سازندگان این بناها و نمادها برمی گردد که از انسان های منفور و خودخواه بوده اند. در این متن یک توضیح مختصری راجع به این نمادها برای آشنایی شما می دهیم تا اگر راهتان به این شهرها و نمادهایش افتاد از عقیده مردم آنجا هم باخبر باشید.

نمادهایی با ارزش اما مورد نفرت در جهان 

فانوس کلمبوس و ابهت پر خرج

فانوس کلمبوس که بنایی بسیار بزرگ و بلند است که در جمهوری دومینیکن برای زنده نگه داشتن یاد کریستف کلمب ساخته شده است و از نظر هنری، معماری بسیار زیبایی دارد و با تاریک شدن هوا هزاران چراغ و نورافکن های آن روشن می شوند و به مانند خورشید نورافشانی می کند و باعث می شود برق تمامی اهالی این منطقه قطع شود و باعث نارضایتی مردم می شود. این فانوس گرچه در میان اهالی مورد نفرت است اما از جاذبه های مورد توجه تور گردشگری می باشد.

دره سقوط سایه شوم مرگ

دره سقوط از مکان های پر از توریست کشور اسپانیا می باشد که در شهر مادرید قرار دارد و اکثر اوقات این توریست ها از کشورهای دیگر و با تور خارجی به این دره می آیند. در این مکان آرامگاه یک ژنرال دیکتاتور وجود دارد که بر بالای این آرامگاه صلیب سنگی بلندی وجود دارد. این دره به دلیل اینکه مدفن کشته شدگان جنگ داخلی است و نیز اینکه به دست زندانیان سیاسی آن زمان ساخته شده و داستان هایی غم انگیز در دل خود دارد در میان اهالی آن منفور می باشد.

نمادهایی با ارزش اما مورد نفرت در جهان 

مجسمه رنسانس آفریقایی و زن ستیزی

مجسمه رنسانس که از جنس برنز ساخته شده است و بر روی تپه ای واقع در سنگال می باشد و نماد این کشور می باشد. دو دلیل برای منفور بودن این مجسمه وجود دارد که می توان به هزینه هزینه بسیار زیاد برای ساخت آن و نیز به مفهومی که این مجسمه در بر دارد و زن را موجودی ضعیف به تصویر کشیده است، اشاره کرد. اما در مجموع تمامی این نمادها در تورهای گردشگری مورد استقبال جهانگردان زیادی قرار می گیرد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها