نباید ها در هواپیما بخش دوم

در مقاله پیشین چند مورد از نکاتی که به نظر کوچک بوده ولی می توانستند کمک کنند تا پرواز راحت تری را تجربه کنید را بیان کردیم و راهکارهایی را نیز برای برطرف کردن آنها ارائه دادیم و در ادامه نیز الهام۲۴ موارد دیگری را جمع آوری کرده است که با رعایت آنها در هواپیما می توانید یک پرواز خاطره انگیز داشته باشید. سفر با هواپیما خصوصاً در سال های اخیر نه تنها در ایران بلکه در تمام نقاط جهان رو به افزایش داشته است و بسیاری فرودگاه های جدید ساخته شده و هواپیماهای غول پیکر با امکانات ویژه و جذاب قدم به عرصه جا به جایی مسافر گذاشته اند. بنابراین آژانس الهام سیر به عنوان یکی از متولیان فروش بلیط هواپیما در کشور تلاش کرده است تا با بررسی شرایط پرواز سفر زیباتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

نباید ها در هواپیما بخش دوم

خواب و بیداری در هواپیما

در مورد خوابیدن در هواپیما هم باید نکاتی را رعایت کنید که مهم ترین آن تطابق خود با شرایط است به این معنی که روزها قبل از سفر با دیر خوابیدن و یا زود بیدار شدن خود را عادت بدهید به زمان کشوری که به آن سفر می کنید. و اما در مورد خواب در هواپیما یکی از مشکلات رایخ استفاده از قرص های مشهور به قرص خواب می باشد. اما ما توصیه نمیکنیم که برای خواب از قرص خواب آور استفاده کنید زیرا با توجه به عوارض جانبی ممکن است در طول مسیر و هنگام خواب با هذیان گفتن و یا علائم آلرژیک و دیگر عوارض این قرص ها هم دیگران را اذیت کنید و هم خود اذیت شوید. همچنینی برای اینکه خواب راحت تری داشته باشید احتمالاً بدون جوراب حس بهتری خواهید داشت. اما شدیداً از این کار خودداری کنید زیرا هم اطرافیان خود را شدیداً اذیت خواهید کرد و هم خود را در معرض آلودگی ها قرار خواهید داد.

نباید ها در هواپیما بخش دوم

رعایت بهداشت و آرامش در هواپیما

مورد بعدی که قابل ذکر است به غذاهای مورد استفاده و حوراکی های شما مربوط می شود. فضای داخل هواپیماها چندان تمیز نیست و میکروب هایی متنوع در آنها یافت می شود. بنابراین در استفاده از غذاهایی که باز هستند به شدت وسواس داشته باشید و هر غذا یا تنقلاتی که از دست شما افتاد را بی خیال شوید. با توجه به خشک بودن هوای کابین که در بخش پیش هم به آن اشاره کردیم تا جایی که امکان دارد از لنز طبی استفاده نکنید. در صورتی که به هر دلیلی حس کردید که حاتان خوب نیست نیازی نیست که به نگاه های دیگران فکر کنید و بهتر است در سریع ترین زمان موضوع را به مهماندارها اطلاع دهید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها