ناشناخته های آنتالیا

ناشناخته های آنتالیا

آنتالیا ترکیه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری بی بدیل و محبوب ترکیه و خاورمیانه و حتی آسیا در سالیان اخیر پذیرای تعداد زیادی توریست و گردشگر بوده است که ایرانی ها نیز سهم قابل توجهی از این مسافرین را شامل می شده اند. الهام۲۴ در این نوشتار به بررسی برخی از مکان های گردشگری آنتالیا پرداخته است زیرا اکثر توریست ها با پیش زمینه ای که از سواحل آنتالیا دارند به ترکیه سفر می کنند و آشنایی زیادی با مکان های توریسیتی و تاریخی این شهر زیبا ندارند. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید.

ناشناخته های آنتالیا

موزه ها و آمفی تئاتر

یکی از جذاب ترین تفریحات در تور آنتالیا پیاده روی در آمفی تئاتر زیبای این شهر است. این آمفی تئاتر ترمسوس نام دارد و افراد بسیاری برای بازدید از این بنای زیبا و شگفت انگیز به محل این بنا در کنار پارک ملی گلوک داگی بروید و زیبایی ها و عظمت بازمانده های این بنای زیبا را مشاهده نمایید. همچنین یک موزه باستان شناسی در آنتالیا وجود دارد که ودر روزهای مختلف می توانید به این موزه مراجعه کرده و و حتی کودکان خود را نیز با خود ببرید. این موزه مکانی را برای سرگرم شدن کودکان اختصاص داده است و می توانید از بازمانده ها و اشیاء تاریخی موجود در این موزه دیدن کرده و تاریخ ترکیه و دیگر کشورها را مرور کنید.

ناشناخته های آنتالیا

مناطق دریایی و آبی آنتالیا

آبشار زیبای ماناوگات یکی از دیدنی های آنتالیا می باشد که منظره و چشم انداز بی نظیری را پیش روی شما قرار خواهد داد. آبشاری آرام و لذت بخش و پس زمینه های زیبا برای عکاسی که در اطراف آن مزارع چای نمای فوق العاده ای را ایجاد کرده اند. همچنین آبشار دودن نیز آبشار دیگری است که می توانید در آنتالیا از آن دیدن کنید. فانوس دریایی سیرالی نیز که در یکی از شهرهای کوچک آنتالیا واقع شده است می توانید ببینید و از این شهر جذاب نیز که خوراکی های مشهوری دارد و سوغاتی های آن بی نظیر است نیز بازدید کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها