میلان مهد هنر و موسیقی ایتالیا

در تور ایتالیا یکی از شهر هایی که به عنوان مرکز مد در جهان معروف می باشد، شهر میلان است، که وجود تولید کننده هایی مثل ورساچه، آرمانی و پرادا گردشگران را به استقبال از تور لحظه آخری این کشور اروپایی فرا می خواند. یکی از راه های سفر به میلان در تور ایتالیا، این کشور غنی با فرهنگ و تاریخ قدیمی استفاده از سفر هوایی و رزرو بلیط چارتر می باشد. جاذبه هایی که می توانید در تور میلان و به صورت عام تور ایتالیا مورد بازدید قرار دهید شامل موارد زیر می شود.

میلان مهد هنر و موسیقی ایتالیا 

اماکن مذهبی و هنری میلان

یکی از کلیساهای معروفی که مورد استقبال گردشگران تور ایتالیا قرار می گیرد، کلیسای سانته می باشد. سبک معماری این کلیسا رنسانس و گوتیک می باشد، شهرت این کلیسا قدیمی به خاطر وجود تابلوی شام آخر در مهمانسرای این کلیسا می باشد. این تابلوی دیواری بی نظیر توسط نقاش مشهور داوینچی کشیده شده است. از قلعه های تور میلان می توانیم به قلعه اسفورزا اشاره کنیم. این قلعه بعدها به موزه آلات موسیقی و هنر باستان تبدیل شده است.

میلان مهد هنر و موسیقی ایتالیا 

جاذبه های هنری تور ایتالیا

در تور ایتالیا می توانید از خانه اپرای معروفی که تعداد زیادی از خوانندگان مشهور دنیا در آن برنامه اجرا کرده اند دیدن نمایید. گردشگرانی که به دنبال خرید هستند می توانند از باز قدیمی که در منطقه دلدوئومو قرار دارد خرید کنند. این بازار به سبک نئوکلاسیک ساخته شده است و با سقف چوبی و شیشه ای جذابیت بیشتری پیدا کرده است. به احترام ویتوریو امانوئل این بازار به همین نام شهرت یافته است.

میلان مهد هنر و موسیقی ایتالیا 

کلیسای جامع در تور میلان

کلیسای مشهوری که در تور ایتالیا مورد بازدید قرار می گیرد کلیسای جامع می باشد. این کلیسا به سبک گوتیک ساخته شده است، از دیدنی های کلیسا می توانیم به مجسمه های شومی اشاره کنیم. «تندیس مادونینا» معروف ترین مجسمه این کلیسا است که با روکش طلا پوشانده شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها