موزه های شهر مادرید

موزه های شهر مادرید

در نوشتار پیشین در مورد مادرید و جذابیت های گردشگری تور مادرید توضیحاتی را ارائه دادیم و دلایل اهمیت این شهر زیبا نه تنها در اسپانیا بلکه در اروپا را توضیح دادیم. اما همانگونه که اشاره کردیم در تور مادرید موزه ها از اهمیت زیادی برخوردارند و با توجه به اهمیت بسیار زیاد آنها کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار به بیان مطالبی برای آشنایی مسافران تور مادرید با موزه های این شهر پرداخته اند که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

موزه های شهر مادرید

موزه باستان شناسی و موزه هنر تیسن بورنمیس مادرید

موزه باستان شناسی مادرید را می توان یکی از دو موزه اصلی و با اهمیت مادرید قلمداد کرد که البته بعد از درجه اهمیت بعد از موزه پرادو قرار می گیرد. در این موزه می توانید تعداد زیادی از آثار دست ساز متعلق به هزاران سال پیش را مشاهده نمایید. در این موزه بخش های مختلف با توجه به ماهیت و یا قدمت تقسیم بندی شده اند و بخش مومیایی های مصر و بخش اسلامی از جذابیت زیادی برای ما برخوردار خواهند بود. همچنین مجسمه ها و سکه های تاریخی نیز بسیار جذاب و مورد علاقه گردشگران می باشند. موزه هنرهای تجسمی تیسن بورنمیس نیز به آثار تاریخی قرون اخیر اختصاص دارد و بیشتر آثار این موزه متعلق به دوران رنسانس اروپا می باشند.

موزه های شهر مادرید

مرکز هنری رینا صوفیا

یکی از پر بازدید کننده ترین موزه های مادرید که سالها قبل ملکه صوفیا آن را بیان نهاده است مرکز هنری رینا صوفیا می باشد. این موزه جدای از آثار موجود در ان خود به عنوان یک شاهکار معماری از دیدنی های مادرید می باشد. مجسمه ها و تندیس های فراوانی در این موزه جمع آوری شده است که بسیار شگفت انگیز هستند. نقاشی های زیادی از هنرمندان مشهور اروپا مانند پیکاسو در این موزه قرار دارد و در این مجموعه زیبا می توانید از کتابخانه و بخش های مختلف دیگری مانند رستوران و کافه نیز استفاده کنید. در نهایت بازدید از کلیسای سن فرانسیسکو را نیز در برنامه موزه گردی خود بگنجانید. شاید بپرسید کلیسا چه ارتباطی با موزه دارد اما نقاشی های دیوارهای این کلیسا از آثار نقاشان بزرگ بوده و یک موزه نیز در این کلیسا قرار گرفته است که می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها