موزه های دیدنی در تور بلغارستان

از شهرهای دیدنی کشور بلغارستان که مورد بازدید گردشگران و توریست ها که با تور خارجی از این کشور دیدن می کنند قرار می گیرد، شهر پلوودیو می باشد که به خاطر داشتن باقی مانده هایی از زمان روم باستان دومین شهر تاریخی جهان در تور اروپا و تور بلغارستان محسوب می شود. برای بازدید از این آثار تاریخی می توانید با رزرو بلیط هواپیما و سفر هوایی به این کشور سفر کنید. قبل از سفر به هرکشوری بهتر است درباره هتل ها و هزینه اقامت و همچنین جاهای دیدنی آن کشور اطلاعات کافی داشته باشیم.، بنابراین در نوشتار زیر به برخی از اطلاعات مورد نیاز شما در تور بلغارستان اشاره می کنیم.

موزه های دیدنی در تور بلغارستان 

موزه قوم شناسی و تاریخ تور بلغارستان

موزه ای که در این تور لحظه آخری مورد بازدید قرار می گیرد، موزه مردم شناسی است که بالای صد سال قدمت دارد و در اتاق های این موزه می توانیم جنبه های زندگی مردم آن زمان شامل تفریحات، کشاورزی، مبلمان و صنایع دستی را مشاهده کنیم که بسیار مورد توجه گردشگران تور بلغارستان قرار می گیرد. دومین موزه این شهر تاریخی، موزه تاریخ طبیعی می باشد که به تازگی مورد مرمت قرار گرفته و شامل یک آکواریوم از ماهی های آب های شیرین و شور، تراریوم با مار ماهی و مارمولک می باشد. در این موزه می توانید از انواع گیاهان، قارچ ها و پستانداران دیدن کنید.

موزه های دیدنی در تور بلغارستان 

سایر موزه های تور بلغارستان

موزه ترک آرت از موزه های شهر می باشد که در زیر زمین قرار دارد و شهرت این موزه به خاطر داشتن کتیبه ای است که در مرکز زمین قرار دارد و در نزدیکی کتیبه عکس زنی که طراح این کتیبه می باشد کشیده شده. موزه دیگری که در تور پلوودید مورد بازدید قرار می گیرد. موزه هوا نوردی است و برای افرادی که به وسیله های هوایی علاقه دارند بسیار جالب است، چرا که در این موزه انواع هواپیماها، هلیکوپترها، بالگردها و وسایل دیگری که به جنگ جهانی دوم مربرط می شود وجود دارد و همچنین اطلاعاتی درباره سازندگان و مهندسان این وسیله ها نیز به گردشگران ارائه می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها