مناطق گردشگری اسپانیا

از کشور های اروپایی که به خاطر داشتن سواحل آفتاب گیر زیبا مورد توجه گردشگران تور خارجی و تور اروپا قرار می گیرد، اسپانیا می باشد. برای سفری راحت و بی دردسر با تور اسپانیا بهتر است روزهای تعطیل را برای سفر انتخاب نکیند تا به راحتی با رزرو بلیط هواپیما بتوانید به کشور اسپانیا سفر کنید. از زیبایی های تور اسپانیا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

مناطق گردشگری اسپانیا 

کاسا باتلو در تور اسپانیا

از جذابیت های تور اسپانیا می توانیم به خانه کاسا باتلو که به خاطر شکل خاص طراحیش مورد توجه قرار می گیرد. در تور اسپانیا می توانید یک هتل خوب با امکانات کافی در نزدیکی جاذبه های گردشگری با قیمت مناسب را رزرو کنید.

مناطق گردشگری اسپانیا 

مونت جوئیک و دهکده poble espanyol

یکی از جاذبه هایی که در تور اسپانیا برای بازدید از آن باید از تله کابین استفاده کنید موزه مونت جوئیک می باشد. این موزه در ابتدا به عنوان گورستان مورد استفاده قرار گرفته و با گذشت زمان به موزه تبدیل شده است و بر تپه ای به همین نام قرا گرفته است. جاذبه ای که گردشگران را به تور لحظه آخری ترغیب می کند، دیدن یک ماکت زیبا از شهر های اسپانیا بسیار حیرت انگیز و خیره کنند بود.

مناطق گردشگری اسپانیا 

دیگر جاذبه های تور اسپانیا

آثار گائودی در هر گوشه این این کشور می توانید ببیند، در پارک گوئل هم می توانید این آثار را مشاهده کنید که از دلایل شهرت این پارک به حساب می آید. در تور اسپانیا اگر به جاذبه های تاریخی علاقه مند هستید، می توانید از طاق پیروزی، موزه علم و هنر والنسیا، قصر الحمرا بازدید کنید. در تور اسپانیا حتماً به شهر سویا سری بزنید و بازدید از تالار سفیران را از دست ندهید، ایده این بنا از کعبه مسلمانان گرفته شده است و وجود درختان زیاد در اطراف این تالار به زیبایش افزوده بود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها