مقایسه تور کوش آداسی با تور آنتالیا

کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که تنوع تور در آن بسیار زیاد است به طوری که گاهی گردشگران واقعاً در انتخاب تور دچار وسواس و مشکل می شوند. گاهی ممکن است امکان تهیه بلیط لحظه آخری بهانه ای برای سفر باشد که در این صورت چندان هم فرقی ندارد که مقصد شما کوش آداسی است یا آنتالیا. با اینکه بلیط چارتر در تور آنتالیا تا آخرین عدد به فروش می رسد اما از تور کوش آداسی هم نمی شود غافل شد. در این مقاله سعی بر این داریم تا با مقایسه این دو تور راه را برای انتخاب شما هموار کنیم.

مقایسه تور کوش آداسی با تور آنتالیا 

مسیر دسترسی به کوش آداسی و آنتالیا

برای تور آنتالیا و کوش آداسی به طور مستقیم از ایران پروازی وجود ندارد. برای کوش آداسی از پرواز ازمیر استفاده می شود و در فرودگاه ازمیر با وسایل نقلیه زمینی به این شهر توریست پذیر می روید و پروازهای آنتالیا در فرودگاهی که خارج از این شهر است به زمین می نشیند و با تاکسی و یا سایر وسایل نقلیه می توانید خود را به آنتالیا برسانید.

هتل لوکس و مرکز خرید در تور آنتالیا و کوش آداسی

در کوش آداسی هتل ها بیشتر در مرکز شهر و یا نزدیک به جاذبه های شهر هستند اما در آنتالیا اکثر هتل های لوکس در خارج از شهر قرار دارند و برای رفتن به شهر باید از ماشین استفاده کرد. کوش آداسی فقط و فقط برای تفریح و سرگرمی است و خرید در آن معنایی ندارد به همین دلیل در ین شهر مراکز خریدی به چشمتان نخواهد خورد. اما آنتالیا مملو از مراکز خرید است و بیشتر تور گردشگری از نقاط مختلف برای خرید به این مراکز می آیند.

مقایسه تور کوش آداسی با تور آنتالیا 

مقایسه سواحل این دو شهر ساحلی

آنتالیا در سواحل نیلگون مدیترانه قرار دارد که یک ساحل مسطح است که شاهد موج های آرامی می باشد و تفریحات آبی متنوعی در آب های این ساحل رایج است. سواحل کوش آداسی که رو به دریای اژه می باشد و پستی و بلندی صخره ها به آن زیبایی فراوانی داده است اما به اندازه آب های مدیترانه در بین گردشگران تور داخلی و تور خارجی طرفدار ندارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها