مقایسه تور آنکارا و تور استانبول

آنکارا و استانبول دو پایتخت کشور ترکیه می باشند که در صدر پر بازدیدکننده ترین شهرهای این کشور می باشند و تور ترکیه بیشتر به واسطه این دو کلان شهر و تور آنکارا و تور استانبول در کنار تور آنتالیا شهرت یافته است. برخی گردشگران تور خارجی معمولاً در انتخاب یکی از این دو شهر مردد هستند و دوست دارند بهترین شهر را برای سفر انتخاب کنند لذا در این متن به مقایسه آنکارا با استانبول می پردازیم که می توانید با رزرو بلیط هواپیما به آنجا سفر کنید.

مقایسه تور آنکارا و تور استانبول 

مزایا و معایب تور استانبول

در تور استانبول می توانید از ساختمان ها و بناهای تاریخی و کلیساهای زیبا که هر کدام از معماری اصیل استانبول بهره برده است دیدن کنید این معماری به حدی زیبا است که چشم بینندگان خود را مبهوت خود می کند و در کمتر جایی از ترکیه دیده می شود. در استانبول می توانید طعم لذیذ غذاهای سنتی و ترکیه ای را در رستوران های سنتی صرف کنید و تور استانبول با داشتن این غذاها شهرت یافته است. از معایب سفر به استانبول شلوغی و ترافیک سنگین این شهر پرجمعیت می باشد و باید از قبل هتل رزرو کرد و نیز از قبل برای بازدید از کلیسا و موزه و مراکز تفریحی بلیط تهیه کرد.

مقایسه تور آنکارا و تور استانبول 

مزایا و معایب تور آنکارا

در تور آنکارا برخلاف تور استانبول ترافیک چندانی به چشم نمی خورد و آنچه بیشتر از هر چیزی خودنمایی می کند سکوت دوست داشتنی این شهر است که آرامشی ژرف را برای گردشگران تور داخلی و تور خارجی به ارمغان می آورد. در هر گوشه و کنار آنکارا پارک و بوستان سرسبز وجود دارد و یک هوای مملو از اکسیژن را در اختیارتان می گذارد. در آنکارا موزه ها و معابد زیبایی وجود دارد که به این شهر چهره گردشگری بخشیده است و همچنین داشتن مراکز خرید شیک و لاکچری از مزایای این کلان شهر ترکیه می باشد. از معایب سفر به آنکارا این است که در این شهر تنوع رستوران ها و غذاها به اندازه استانبول نیست و نیز انواع فستیوال هایی که در استانبول برگزار می شود در آنکارا اندک است و یا اصلا وجود ندارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها