معرفی نان های لذیذ دنیا

باگل نانی معروف در کشور لهستان یکی از نان های معروف دنیا می باشد. در کشور لهستان نانی معروف و خوشمزه به نام باگل وجود دارد که شهرت جهانی دارد. باگل نانی با طعم شیرین است که شیرینی آن به علت وجود شکلات و کشمش در ترکیبات اولیه نان است. بوی خوش نان به علت وجود دارچین و زنجبیل در خمیر آن است.اگر به لهستان سفر کنید در بیشتر رستوران های این کشور زیبا می توانید نان باگل را بر سر میزهای آنجا ببینید و سرو کنید. با آژانس الهام سیر همراه باشید تا در ادامه نیز دو مورد دیگر از نان های مشهور دنیا را برای شما معرفی کنیم.

معرفی نان های لذیذ دنیا

فوکاسیا معروف ترین نان در ایتالیا

فوکاسیا نه تنها معروف ترین نوع نان در کشور ایتالیا می باشد بلکه یکی از نان های معروف جهان نیز می باشد. فوکاسیا حاوی گلوتن است که برای پوست بسیار مفید می باشد و بجز گلوتن که درصد بالایی از نان را تشکیل می دهد مقداری نمک و آب و آردو روغن نیز دارد.اکثر فست فودها در ایتالیا از فوکاسیا درست شده اند و به همین علت طرفداران بسیاری را در میان گردشگران داخلی و گردشگران خارجی دارد. در تهیه این نان زیتون، رزماری و گوجه هم استفاده می شود که بنا بر سلیقه آشپز هر کدام از این مواد استفاده می شود. به دلیل داشتن روغن و نمک باید در خوردن این نان احتیاط شود زیرا باعث افزایش کلسترول و چاقی می شود و ممکن است به دلیل وجود نمک منجر به بیماری های قلبی و عروقی شود. در کل فوکاسیا یک نوع نان سلیقه ای است و طعم آن بر اساس سلیقه افراد متفاوت است. اگر از تور ایتالیا استفاده کردید و به دیدن این کشور زیبا رفتید از تست فوکاسیا غافل نشوید زیرا طعم دلپذیر آن تا مدتها در ذهنتان می ماند.

معرفی نان های لذیذ دنیا

نان معروف ترین نوع نان در کشور هند

در کشور هند تنوع نان بسیار زیاد است و هر کدام از این نان ها طعم به خصوصی دارند و در میان هندی ها و نیز گردشگران خارجی از محبوبیت خاصی برخوردارند.از معروفترین و خوشمزه تزین نان های هند می توان به نوعی نان که اسمش نیز نان است اشاره کرد که طعم و بوی بسیار خوبی دارد و در ساخت آن از ماست استفاده شده است. برای تزیین و یا طعم دهی به این نوع نان روی آن کره، گوشت، قارچ و حتی گاهی اوقات میوه های مختلف می گذارند. جلب است بدانید این نوع نان هند یکی از معروفترین نان های دنیا را به خود اختصاص داده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها