معرفی سواحل برزیل

اگر برای مسافرت به دنبال کشوری می گردید که هم از آب و هوای منحصر به فرد آن لذت ببرید، هم گونه های مختلف حیوانات را ببینید و هم طبیعت فوق العاده و جاذبه های مدرن و طبیعی را در یک قاب به نظاره بنشیند، بدون شک برزیل می توان یکی از بهترین گزینه های سفر باشد. بیشتر گردشگران برای بازدید از جاذبه های فوتبالی، دیدار با اسطوره هایی که همیشه در قاب تلویزیون دیده ایم و طبیعت و قهوه های اصیل این کشور به برزیل سفر می کنند. آژانس هواپیمایی الهام سیر در ادامه معرفی جاذبه های گردشگری دنیا در متن زیر تعدادی از سواحل و جاذبه های این کشور را معرفی می کند. با ما همراه باشید.

معرفی سواحل برزیل

فاولا و کورکووادو

یکی از جاذبه های عجیب این تور گردشگری بازدید از یک منطقه فقیر نشین برزیل به عنوان یکی از جاذبه های این کشور است. نقاشی روی دیوارها و خانه های رنگی مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.دیدنی دیگری که در برزیل مورد بازدید قرار می گیرد مسجمه مسیح در کوه کورکووادو در نزدیکی اقیانوس اطلس می باشد. این مجسمه توسط کشیش ماریاباس برای وجود داشتن یک محل عبادت واحد ساخته شده است. در سفر به برزیل بازدید از این امکاکن زیبا را فراموش نکنید.

باغ گیاهان در تور برزیل

برای بازدید از گونه های مختلف گیاهی می توانید از منطقه یاردیم بازدید کنید. در این منطقه می توانید از کتابخانه بزرگ گیاه شناسی استفاده کنید تا با گیاهانی که در این منطقه کشت می شوند آشنا شوید، از این گیاهان می توانیم به نخل، ارکیده و گیاهان گوشت خوار اشاره کنیم. در این تور می توانیم پرندگانی مانند شاهین سفید و مارجین را نیز ببینیم. وجود درختان بسیار بلند و متنوع هم به زیبایی های این باغ اضافه می کند.

معرفی سواحل برزیل

سواحل کوپاکابانا

یکی از سواحل کشور برزیل که در سفر به برزیل مورد بازدید قرار می گیرد، ساحل کوپاکابانا می باشد. در این ساحل هر قدمی که راه می روید با یک جاذبه تاریخی آشنا می شوید. در این ساحل می توانید از امکاناتی مانند کافه، کلوپ های شبانه و بلاژها استفاده کنید. شهرت این سواحل به خاطر برگزاری المپیک تابستانی در آن می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها