معرفی تور ایسلند بخش دوم

در نوشتار قبلی در مورد تور ایسلند و جاذبه های این کشور با عنوان «تور ایسلند ‏و عجایب تئاتر یخ ها» اشاره کردیم که چشمه های آب سرد و گرم در کنار یکدیگر تضادهای زیبایی ایجاد کرده است و این کشور از لحاض آب تمیز و فراوان با توجه به بارش های عظیم باران هیچ مشکلی ندارد. البته تأکید کنیم که اگر از سرمای این کشور در هراس هستید و به این خاطر تور ایسلند را تا کنون در برنامه های خود جای نداده اید اشتباه نکنید. ایسلند بر خلاف نامش چندان هم کشور سردی نیست بلکه جالب این است بدانید که این کشور دارای آب و هوایی متعادل و لطیف می باشد.

معرفی تور ایسلند بخش دوم 

طبیعت فوق العاده در تور ایسلند

با توجه به بارش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم و آب و هوای معتدل در تور ایسلند طبیعت این کشور بسیار سر سبز می باشد و با وجود اینکه از نظر تعدد درختان نسبت به سایر کشورهای اروپایی نمی تواند رقابت کند اما بسیاری به کشور ایسلند از واژه گرینلند یا کشور سرسبز استفاده می کنند که به خوبی گویای طبیعت بکر این کشو است که همین به جذب تعداد زیادی تور گردشگری و تور خارجی به ایسلند کمک می کند. اختلاف شب و روز نیز در تور ایسلند از جذابیت زیادی برخوردار است برای تورهای گردشگری این کشو زیرا شب های زمستانی و روزهای طولانی و تابستانی در آن نمود دارد.

معرفی تور ایسلند بخش دوم 

شرایط زندگی ساکنین در تور ایسلند

نکته جالب توجه دیگری که در مورد مردم کشور ایسلند وجود دارد و برای بسیاری از تورهای خارجی جالب توجه می باشد این است که مردم ایسلند از شادترین مردمان دنیا هستند و تقریباً همه آنها از شرایط زندگی و و شرایط کشور ایسلند رضایت بالایی را دارند. در ایسلند همه چیز عالی به نظر می رسد و دولت نیز امکانات زیادی را در اختیار انها قرار می دهد از جمله اینکه یکی از پُر سرعت ترین اینترنت های دنیا را می توان در تور ایسلند تجربه کرد. کشور ایسلند نیروی نظامی ندارد و فقط گارد ساحلی کوچکی را دارد که نشان دهنده صلح جو بودن این کشور می باشد. همچنین در ایسلند می توانید از مراسمات و جشن هایی که به تعدد برگزار می شود و به رقص و پایکوبی مشغول هستند نیز دیدن کرده و یا استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها