معابد و سواحل رویایی تور سنگاپور

از کشورهای آسیایی که مورد توجه گردشگران در تور ارزان سنگاپور و تور خارجی که از کشورهای مختلف عازم جنوب شرقی آسیا می شوند، قرار می گیرد، کشور سنگاپور می باشد. برای سفر به سنگاپور و بهره بردن از زیبایی های تور سنگاپور می توانید از سفر با هواپیما و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. قبل از هر مسافرتی باید اطلاعات کافی درباره جایی که برای مسافرت انتخاب شده داشته باشیم، به همین خاطر در این نوشتار و نوشتار های دیگری که در سایت قرار داده ایم جاذبه های مختلف تور سنگاپور را برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

معابد و سواحل رویایی تور سنگاپور 

معابد عجیب تور سنگاپور

از جاذبه های گردشگری که در تور سنگاپور مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار می گیرد معبدهای می باشد که قدمتی طولانی دارند. یکی از این معبدهای زیبای تور سنگاپور معبد سری ماریامان قدیمی ترین معبد سنگاپور می باشد که توسط هندی ها ساخته شده است. معبد بعدی که قدمت زیادی دارد معبد تیان هاک کنگ می باشد که توسط چینی ها در سنگاپور ساخته شده است. جدیدترین معبد تور سنگاپور نیز که متعلق به سال ۲۰۰۷ است، معبد بودا توث رلیک نام دارد. بعد دیدن معابد در تور سنگاپور می توانید در هتل جن تنگیل اقامت کنید که در این هتل چهار ستاره همه امکانات برای اقامت گردشگران مهیا شده است.

معابد و سواحل رویایی تور سنگاپور 

مجسمه رافلز و پرنده سنگاپوری

از جاذبه های تاریخی سنگاپور که در تورهای گردشگری از آن دیدن می شود مجسمه سر استمفورد رافلز بنیان گذار سنگاپور می باشد که در تفرجگاه رود سنگاپور قرار دارد . پیاده رویی در این منطقه و دیدن زیبایی های طبیعی شور و سرمستی خاصی را در وجود انسان زنده می کند. گردشگرانی که به دنبال هیجان و تفریح در سنگاپور هستند. حتماً باید از شهر بازی این کشور و دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا دیدن نمایند.

معابد و سواحل رویایی تور سنگاپور 

پارک مرلین در تور سنگاپور

از مکان های دیدنی این تور می توانیم به پارک مرلین اشاره کنیم که شهرت این پارک به خاطر وجود مجسمه ای ترکیبی از ماهی و شیر است و  نماد کشور سنگاپور می باشد و گردشگران زیادی برای گرفتن عکس های یادگاری و قدم زدن به این پارک زیبا می روند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها