معابد اسرار آمیز تور تایلند

از کشور هایی که در تور آسیا مورد توجه قرار می گیرد، می توان به کشور تایلند و تور تایلند اشاره کرد که گردشگران زیادی با تور خارجی به این کشور سفر می کنند. این کشور از فرهنگ و تاریخ با قدمتی طولانی برخوردار است. برای سفر به این کشور می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید. در شمال کشور تایلند شهر چیانگ مای قرار دارد که این شهر در شمال بانکوک قرار دارد و به خاطر معابدی که در این شهر وجود دارد مورد توجه گردشگران تورها قرار می گیرد. برای بازدید از این معابد به جز هتل ها می توانید در مسافر خانه های این شهر نیز اقامت کنید. از غذاهای این کشور می توانیم به نودل به همراه سوپ اشاره کنیم. در متن زیر توضیحی مختصر درباره چیانگ مای معبد های آن می دهیم.

معابد اسرار آمیز تور تایلند 

معبد وات پالاد و معبد وات اومانگ

معبد وات پالاد در وسط جنگل و در میان انبوهی از درختان قرار دارد. قرار داشتن معبد در میان جنگل باعث می شود که آرامش خاصی در وجود انسان ایجاد شود. وجود مجسمه و تندیس هایی که به شکل سر حیوانات یا انسان هایی بودند که در حال دعا هستند، توجه گردشگران را در تور تایلند و چیانگ مای جذب می کند. معبد وات اومانگ که به معبد تونل ها معروف است زیرا از غارها و راهروهای زیر زمینی زیادی تشکیل شده است و در آن زمان برای جلوگیری از دیوانگی یکی از عابد ها ساخته شده است برای ورود به معبد باید پا برهنه وارد دالان ها شویم که در انتهای هر تونلی یه مجسمه بودا قرار داشت.

معابد اسرار آمیز تور تایلند 

معبد وت چدی لیام در تور تایلند

معبد دیگر تور تایلند که در تور گردشگری این کشور از اهمیت زیادی برخوردار و معبدی منحصر به فرد است معبد وت چدی لیام است که زمانی مقر پادشاهیه لانا بوده و این معبد آخرین بازمانده امپراطوری برمه بوده است و در آن معبد مجسمه های بزرگ و تندیس هایی که نماد انسان های بزرگی هستند وجود دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها