مسیر جنگل جیغ

در بخش پیشین مواردی را در مورد جنگل جیغ مشهد بیان کردیم. جنگل جیغ همانگونه که گفتیم یکی از دیدنی های طبیعی مشهد می باشد که با تضاد زیبایی و ترس و دلهره باعث شده است تعداد زیادی گردشگر از این جنگل زیبا دیدن کنند. روزهای این جنگل عادی است و آرام ولی اصل قضیه در شب های این جنگل می باشد. با الهام سیر در ادامه همراه باشید تا مواردی را در مورد این جنگل جیغ مشهد بگوییم. شب های این جنگل با صداهای عجیبی که شبیه به جیغ یک زن می باشد بسیار اسرار آمیز می باشد. صداهای اسرار آمیز این جنگل تا دم صبح ادامه دارد. بنابراین اگر قصد دارید که شب را در جنگل جیغ به صبح برسانید باید ترس را کنار بگذارید و به دنبال کشف اسرار این جنگل عجیب باشید.

مسیر جنگل جیغ

رمز و راز جنگل جیغ

نام دیگر جنگل جیغ با نام روستای سربرج گره خورده است، و به جنگل سربرج شهرت دارد، روستایی در منطقه طرقبه که با رازهای این جنگل طبیعی گره خورده است. اما بپردازیم به اسرار این جنگل. صداهای عجیبی که از این جنگل به گوش می رسند به چه دلیل است؟ محلی های به افسانه ها و گاهی خرافات برای توجیخ صداهای ترسناک این جنگل پناه برده اند و گاهی آن را به اجنه و گاهی شیاطین نسبت می دهند. برخی دیگر نیز نوعی ملخ را عامل ایجاد صدا می دانند و معتقد هستند که ملخ ها در شب هنگام دسته جمعی آواز می خوانند. دلایل بسیاری دیگر نیز برای این صداهای جیغ مانند می گویند از جمله تغییرات آب و هوایی که البته با توجه به شواهد مقداری بعید است.

مسیر جنگل جیغ

منشاء صداهای جنگل جیغ

علاوه بر عوامل بالا برخی از افراد هم جنگل جیغ را نفرین شده می دانند و آن را خانه و زندان شیاطین و اجنه می دانند. می گویند شیاطین را در این جنگل زندانی کرده و به همین دلیل شب ها جیغ می کشند و ناله می زنند. چیزی که باید به آن اشاره کنیم این است که تا کنون مورد عجیب و یا پدیده غیر طبیعی در جنگل جیغ دیده نشده و تمام اینها حدسیات می باشد. هنوز هم دیده نشده است که دلیل این صداهای عجیب چیست و یا اینکه عوامل این صداها را هنوز نتوانسته اند کشف کنند. بنابراین می توانید خود به دنبال منبع این صداها باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها