مسیرهای سفر به باکو

یکی از کشورهایی که در سال های اخیر به عنوان مقصد اصلی گردشگران ایرانی مطرح شده است کشور آذربایجان می باشد و خصوصاً شهر باکو با جاذبه های گردشگری طبیعی و اماکن توریستی توانسته است به عنوان جایگزینی مناسب برای کشورهایی مانند ترکیه مطرح شود. باکو در سال های اخیر توانسته است با رشد چشمگیری هم از نظر گردشگری و هم از نظر اقتصادی مواجه باشد. تور باکو با برگزاری مسابقات ورزشی و کنفرانس های متعدد و نیز کارناوال های جذاب توانسته است که تعداد زیادی گردشگر ایرانی و اروپایی را به سمت خود جذب کند و به یکی از کانون های گردشگری اطراف دریای خزر بدل شود. در ادامه کارشناسان ما در الهام سیر مطالبی را در مورد این شهر زیبا بیان می کنند.

مسیرهای سفر به باکو

آزادی انتخاب وسیله سفر

برای سفر به باکو برخلاف نقاط دیگر شما گزینه های متعددی را خواهید داشت. اگر علاقه مند به مشاهده مناظر طبیعی و لذت بردن از جاذبه های بین راهی می باشید می توانید با تور زمینی باکو به آذربایجان سفر کنید و یا اینکه با ماشین شخصی فاصله نه چندان طولانی ولی بسیار زیبا را بپیمایید. اما اگر زمان سفر برای شما از اهمیت برخوردار است تور هوایی باکو نیز می تواند انتخاب مناسبی بوده و سفر سریع و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد. مسیر دیگر سفر باکو استفاده از قطار است. اما برای اینکه با قطار به باکو سفر کنید باید ابتدا با وسیله نقلیه به آستارا سفر نمایید. هزینه های سفر با قطار و اتوبوس نیز به نسبت سفرهای خارج از کشور دیگر بسیار مناسب بوده و می تواند یک سفر ارزان و تور ارزان تلقی گردد.

مسیرهای سفر به باکو

سفر با ماشین شخصی به باکو

با توجه به محبوبیت سفر زمینی و استفاده از وسیله نقلیه شخصی برای سفر به باکو در این بخش به توضیحاتی در مورد چگونگی و هزینه های سفر به باکو می پردازیم. برای اینکه بتوانید از ماشین شخصی خود در کشور دیگری و به طور خاص در این نوشتار کشور آذربایجان استفاده کنید باید گواهینامه بین المللی داشته باشید که حدود نود هزار تومان برای شما هزینه خواهد داشت. همچنین هزینه عوارض و تعویض پلاک ماشین شما نیز مبلغی در حدود ۳۵۰ هزار تومان خواهد شد. موردی که از جمله مزایای سفر به آذربایجان و باکو می باشد این است که نیازی به اخذ ویزا ندارید و می توانید بدون ویزا به این کشور سفر نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها