مسافر ویلچری در پرواز

یکی از سوالات رایج کسانی که قصد رزرو بلیط هواپیما دارند در مورد مسافرانی با شرایط خاص است. مانند زنان حامله و مسافران ویلچری و غیره. به همین دلیل در این نوشتار تصیمیم گرفتیم که نکاتی را در مورد شرایط پذیرش مسافران ویلچری در هنگام پرواز بیان کنیم که با اطلاعات کافی اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنید. الهام سیر با توجه به برنامه های خود که رضایت مشتری در صدر آن قرار دارد همواره در تلاش بوده است که پاسخگوی سوالات کاربران و مسافران عزیز باشد. امکان حمل و جابه جایی ویلچر در هواپیما یکی از نکات مهمی است که به آن خواهیم پرداخت. آیا تمامی هواپیماها امکان جا به جایی ویلچر را دارند.

مسافر ویلچری در پرواز

هواپیماهایی با امکانات لازم برای مسافر ویلچری

نکته مهم این است که تمامی هواپیماها امکان حمل و نقل ویلچر را ندارند. بنابراین در هنگام مراجعه برای رزرو بلیط باید دقت کنید که از آژانس هواپیمایی در مورد اینکه آیا آن پرواز امکان حمل ویلچر را دارد یا خیر توضیح بخواهید. در صورت موجود بودن، این مورد در بلیط مسافر نیز درج شده و کد ویژه ای به آن مسافر داده می شود تا علاوه بر آماده سازی برای مسافران این چنینی در هواپیما، هماهنگی های لازم برای دریافت خدمات در فرودگاه توسط این مسافر نیز اندیشیده شود. بنابراین نباید به مانند سایر مسافرین بلیط تهیه کنید زیرا در صورت عدم اعلام ممکن است از پذیرش شما خودداری شود و در فرودگاه نیز حسابی اذیت شوید. درج کد SSR در بلیط مسافر توان‌خواه الزامی است، به این خاطر که امکان اختصاص ویلچر به ایشان محقق می شود و مزایایی نیز در طول پرواز و در فرودگاه برای این افراد تخصیص می دهند.

مسافر ویلچری در پرواز

هواپیمایی هایی که به طور اختصاصی ویلچری ها را در نظر گرفته اند

در اکثر پروازها به این مساله که افرادی با ویلچر در آن مسیر ممکن است بلیط رزرو کنند ظرفیت اختصاصی و استانداردی را برای این مسافران لحاض کرده اند اما همانگونه که اشاره کردیم در برخی هواپیماها با توجه به مشخصاتی که دارا می باشند نمی توانند ویلچر را حمل کنند و تحت هیچ شرایطی مسافر ویلچری را پذیرش نخواهند کرد. برای آگاهی از لیست این هواپیماها و ظرفیتی که برای افراد ویلچری در نظر گرفته اندمی توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها