مسافران حرفه ای هواپیما

در نوشتار قبلی مطالبی را در مورد سفر حرفه ای و مسافر حرفه ای هواپیما را مطرح کردیم و حال در ادامه به چند مورد دیگر از ترفندهایی که بهبود سفر هوایی شما کمک می کند اشاره می کنیم. لطفاً قبل از مطالعه این نوشتار نوشتار قبلی الهام۲۴ را نیز مطالعه کنید.

مسافران حرفه ای هواپیما

نوع بلیط هواپیما و شیوه رزرو آن

طبیعتاً با توجه به وجود بلیط های چارتر و سیستمی و … انتخاب نوع بلیط هواپیما نیز اهمیت زیادی دارد. کسانی که در زمینه سفر هوایی حرفه ای هستند از میان این انواع بلیط ها ترجیح می دهند بلیط سیستمی را تهیه نمایند. در این نوع سفر انعطاف پذیری بیشتری وجود دارد که کار را برای حرفه ای ها بسیار راحت تر می کند. این افراد به دلایل زیادی ممکن است سفر خود را در لحظه آخر کنسل نمایند و به همین دلیل پیشنهاد می شود از بلیط چارتر استفاده نکنند و بلیط سیستمی بگیرند که ساعت و زمان دقیق تری نیز دارد. این افراد با توجه به نوع کارشان ممکن است در یک هفته مجبور باشند از شهرها و یا کشورهای مختلفی دیدن کنند و به همین دلیل باید از قبل برای هر سفری بلیط هواپیما تهیه کنند. الهام سیر این کار را برای انها بسیار ساده می کند زیرا با ایرلاین های مختلف قرارداد داشته و اصولاً تمامی پروازهای کشور را پوشش می دهد.

مسافران حرفه ای هواپیما

ترفند حرفه ای ها برای تعطیلات

کسانی که تجربه سفرهای مختلفی را دارند می دانند که در روزهای تعطیل ممکن است مشکلات زیادی برای دریافت بلیط باشد و چون یک کار ضروری پیش آمده نمی شود از روزها قبل بلیط تهیه کرد. بنابراین حرفه ای ها به سراغ اینترنت می روند و با استفاده از سامانه های آنلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته بلیط خود را تهیه می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که از وب سایت های معتبری مانند الهام۲۴ بلیط تهیه کنید تا به مشکل برخورد نکنید. با خرید اینترنتی می تو.انید سفرهای پیشین خود را نیز مدیریت کرده و هر زمانی خواستید آمار دقیق آنها را داشته باشید.

اعتماد و وفاداری به آژانس هواپیمایی

یکی دیگر از ترفندهای مسافران حرفه ای سفرهای هوایی این است که همیشه از یک آژانس بلیط خود را خریداری می کنند و با قرار گرفتن در لیست مشتریان آنها در مواقع اضطراری نیز پاسخ وفاداری خود را خواهند گرفت. در مقابل نیز آژانس های هواپیمایی خدمات ویژه ای را به مشتریان ثابت خود ارائه می دهند و در واقع اضطرار تلاش بیشتری می کنند تا مشتری را قانع نگه دارند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها