مراکز خرید مهم آسیا

گردشگران سالانه به دلایل مختلف کشورها یا قاره هایی را برای سفر انتخاب می کنند درست است که بیشتر مقاصد این گردشگران جاذبه های دیدنی و طبیعت بکر می باشد. اما گاهی اوقات بیشتر گردشگران دوست دارند برای خرید وقت بیشتری را بگذارند به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا چند مورد از برترین مراکز خرید جهان در آسیا را معرفی کنیم تا در انتخاب تور گردشگری خود مطمئن تر باشید. با تهیه بلیط هواپیما می توان در زمان کمی خود را به این کشورها رساند و از دیدنی ها و فروشگاههای آنها خرید کرد.

مراکز خرید مهم آسیا 

مرکز خرید نیو ساوث چاینا

نیو ساوث چاینا مال یک مرکز خرید بسیار بزرگ در شهر دونگوان کشور چین است که دارای بیش از دو هزار مرکز خرید می باشد و بزرگترین مرکز خرید دنیا می باشد. با اینکه این مرکز خرید به دلیل بالا بودن اجاره مغازه ها اکثرا خالی از سکنه و مستأجر می باشد اما ساخت این سازه ها بگونه ای است که آن را به یک جاذبه مهم تبدیل کرده است. زیبایی نیو ساوث چاینا به گونه ای است که زیبایی کشورهایی همچون مصر باستان و رم و نیز پنج کشور دیگر را به تصویر می کشد. در رستوران هایی که در نزدیکی این مرکز خرید وجود دارد انواع غذاهای چینی و بین المللی و مدیترانه ای سرو می شود این رستوران ها و مرکز خرید سالانه میزبان گردشگران با تور خارجی و نیز حتی بومیانی که با تور داخلی به اینجا می آیند می شود.

مرکز خرید جین یوان در چین و اس ام سیتی فیلیپین

دومین مرکز خرید دنیا نیز در کشور چین و در شهر زیبای پکن قراردارد این مرکز خرید که جین یوان نام دارد یکی از مدرن ترین مراکز خرید آسیا نیز به شمار می رود. مرکز خرید جین یوان یک مرکز بزرگ شش طبقه می باشد که دارای واحدهای اداری و تجاری و نیز و هتل می باشد که بسیار لوکس و معتبر می باشد. لازم به ذکر است که این مرکز خرید به گلدن ریسورسیز معروف است. مرکز خرید اس ام سیتی نورث اِسدا سومین مرکز خرید بزرگ جهان می باشد. اس ام سیتی در شهر کوزون فیلیپین قرار دارد و به بخش های مختلفی تقسیم شده است. در این مرکز خرید واحد های تجاری و اداری بسیاری وجود دارد و علاوه بر آنها دارای رستوران های متعدد می باشد که همه روزه میزبان میهمانانی است که با تور داخلی و تور خارجی به این مرکز خرید می آیند. یک مجتمع مسکونی نیز در این مرکز خرید رویایی وجود دارد که بخشی از آن به عنوان هتل کاربرد دارد.

مراکز خرید مهم آسیا 

سیتی سنتر اصفهان

در قلب اصفهان یک مرکز خرید بسیار وسیع به نام سیتی سنتر وجود دارد که جزء مراکز خرید بزرگ جهان محسوب می شود. سیتی سنتر یک ساختمان هفت طبقه می باشد که سه طبقه آن به هایپراستار اختصاص دارد. طبقات دیگر آن به پارکینگ و سالن های چند منظوره و سینما و رستوران ها و باشگاه های ورزشی مختص یافته است. جالب است بدانید که بزرگترین شهربازی سرپوشیده آسیا در این مرکز خرید لوکس قرار دارد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها