مراکز خرید بزرگ پوکت

همانگونه که در نوشتار قبلی اشاره کردیم مراکز خرید پوکت بسیار بزرگ می باشد و برخی از انها امکانات یک شهر کوچک را در خود جای داده اند. در این مراکز خرید اقلام و کالاها از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و می توانید انواع برند ها و کالاهای تایلندی را در کنار هم خریداری کنید و قیمت های آنها نیز نسبتاً مناسب می باشد. همچنین در این مراکز خرید انواع سینما ها و هتل ها و مراکز تفریحی نیز گنجانده شده است. الهام سیر در این نوشتار به برخی دیگر از این مراکز خرید در پوکت تایلند اشاره می کند که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

مراکز خرید بزرگ پوکت

اولین مرکز خرید پوکت

قدمت اولین مرکز خرید پوکت چندان زیاد نیست و در سال ۲۰۰۰ افتتاح شده است. این مرکز خرید که Tesco ‎Lotus‏ نام دارد اولین مرکز خرید این جزیره بوده است. بعد از آن مراکز خرید دیگری نیز در این جزیره ساخته شده اند که یکی از آنها‏‏‏‏ ‏مرکز خرید پریمیوم اوتلت نام دارد و در شمال غربی شهر پوکت قرار گرفته است. این مرکز خرید در نوع خود بسیار جالب است زیرا شبیه به یک روستا ساخته شده است و تنوع چندانی از محصولات ندارد اما بوتیک ها و رستوران های آن مشهور هستند. نکته جالب دیگر این مرکز خرید این است که در ان محصولاتی را می توانید پیدا کنید که که دیگر تولید نمی شوند و به همین دلیل قیمت های آنها نیز به نسبت بسیار پایین است. کفش و لباس و اسباب بازی از جمله وسایلی است که می توانید در این بازار پیدا کنید.

مراکز خرید بزرگ پوکت

دو مرکز خرید دیگر پوکت

یکی دیگر از مراکز خریدی که در پوکت می توانید از آن دیدن کنید پاتونگ پرومناد نام دارد. ‏ Patong Promenade‏ ‎در طبقات سه گانه ساخته شده است و در سواحل پاتونگ پوکت قرار گرفته است و در نوع خود مرکز خرید جالبی می باشد. در این مرکز خرید نیز به مانند اکثر مراکز خرید پوکت انواع بوتیک های لباس فروشی و لوازم آرایشی را می توانید مشاهده کنید. همچنین مرکز خرید دیگری به نام Banana Walk‏ نیز در پوکت وجود دارد که الهام گرفته از نگاه به آینده می باشد. ساختمان این مرکز خرید را در شب حتماً مشاهده کنید زیرا با رقص نورهای زیبایی که دارد می تواند بسسیار جذاب و دیدنی باشد. وجه تمایز این مرکز خرید وجود یک زمین ورزشی گلف در بالای ساختمان می باشد و محصولات داخل مرکز خرید نیز عموماً پوشاک و رستوران و برندهای مشهور دنیا می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها