مراکز جذاب خرید در سفر به کره جنوبی

در بخش پیشین با عنوان بازارهای خرید در سئول برخی از بازارهای تور کره جنوبی و تور سئول را معرفی کردیم. با توجه به تعدد مراکز خرید در این بخش نیز به بررسی برخی دیگر از این بازارها خواهیم پرداخت. برای اینکه یک تجربه خرید جذاب در تور کره جنوبی تجربه کنید در ادامه با کارشناسان الهام۲۴ همراه باشید. خرید کردن خصوصاً برای ایرانی های یکی از بخش های جدا نشدنی هر سفر می باشد و در بسیاری موارد دلیل اصلی سفر نیز همین خرید کردن است. جذابیت های خرید از کشوری با فرهنگ و عقاید و آداب و رسوم متفاوت بسیار هیجان انگیز و ویژه می باشد و می تواند ماندگارترین بخش هر سفری باشد.

مراکز جذاب خرید در سفر به کره جنوبی

بازارهای دستفروشان و مد و لباس

شنبه ها در برخی از ماه های سال که از مارچ تا نوامبر به میلادی می باشد یک بازار جالب و عجیب به نام بازار هونگدائه در سئول شکل می گیرد که توجهات زیادی را به خود جلب می کند. این بازار توسط هنرمندان تشکیل می شود و می توانید در آن انواع اجرالهای موسیقی و … را به صورت زنده ببینید و صنایع دستی و ابزار آلات موسیقی را خریداری کنید. این بازار بسیار ویژه است و با توجه به آرامش و فضای خاص حاکم بر آن محل مناسبی برای تلطیف روحیه و برخورد گرم و نزدیک با هنرمندان و آشنایی با محصولات آنها می باشد. یکی دیگر از جذاب ترین بازارهای کره جنوبی بازار مد و لباس این کشور در سئول است که به نام بازار دانگدائمون شناخته می شود. در این بازار می توانید انواع لباس ها و پارچه ها را با قیمت نسبتاً متناسب و پایینی خریداری نمایید و با طراحان جوان و با انگیزه که قصد دارند هنر خود را به نمایش بگذارند آشنا شوید.

مراکز جذاب خرید در سفر به کره جنوبی

بازارهای سنتی در سئول

دو بازار بسیار جذاب را در تور کره جنوبی و تور سئول پیشنهاد می کنیم که بازدید کنید. بازار گَل یانگجائه که بازاری دنج است و اصولاً با توجه به عدم اطلاع از وجود آن کمتر گردشگری از آن بازدید می کند و در آنجا انواع گُل و گیاهان بومی و مشهور در کره جنوبی و نیز انواع وسایل باغبانی به فروش می رسد و سال ها است که لقب بزرگترین بازار گل و گیاه شبه جزیره کره را به خود اختصاص داده است. همچنین دیگر بازار سنتی و بسیار قدیمی کره که بیش از یک قرن قدمت دارد بازار گوآنگجانگ است که از مناطق مورد علاقه گردشگران و توریست ها می باشد. در این بازار می توانید بسیاری از غذاهای بومی کره را نیز تجربه کنید و خرید های جذابی نیز انجام دهید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها