مراکز اقامتی و هتل ها در تور مشهد

شهر مشهد یکی از شهرهایی است که به خاطر وجود بارگاه امام رضا (ع) و حال و هوای معنوی که دارد، سالانه گردشگران زیادی با تور داخلی و تور خارجی به این شهر سفر می کنند. برای سفر با تور مشهد می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید. به دلیل گردشگرانی زیادی که با تور مشهد سفر می کنند، یکی از مهم ترین دغدغه ها رزرو هتل مناسب و دلخواه می باشد.  بهترین هتل هایی که در تور مشهد در وجود دارد شامل موارد زیر است.

مراکز اقامتی و هتل ها در تور مشهد 

هتل اطلس و سینا در تور مشهد

اگر در این تور مشهد به دنبال هتلی می گردید که با حرم امام رضا (ع) فاصله کمی داشته باشد، بهترین گزینه هتل اطلس می باشد. این هتل از کادری مجرب برخوردار است و امکاناتی مانند باشگاه بدن سازی و صحافی را داراست. از خدمات هتل می توانیم به لابی، آسانسور، سرویس اتاق، رستوران ولاندری اشاره کنیم. دومین هتل معروف تور مشهد هتل سینا می باشد، که یه هتل اقتصادی محسوب می شود و دارای سیستم تهویه مطبوع، اتاق نشیمن، سرویس دستشویی و حمام خصوصی می باشد و امکاناتی مانند اتاق حریق، تاکسی سرویس، فروشگاه، اینترنت رایگان، تلویزیون در لابی و پارکینگ دارد.

مراکز اقامتی و هتل ها در تور مشهد 

هتل ستارگان و جهان در تور مشهد

در تور مشهد می توانید هتل ستارگان را برای اقامت انتخاب کنید که یک هتل تک ستاره میان رده به حساب می آید که ۲۸ اتاق دارد و مجهز به مبلمان، مینی بار و حمام است و از امکاناتش می توانیم به لابی، صندوق امانات، نمازخانه، اینترنت اشاره کنیم، این هتل به پارک کوه سنگی هم نزدیک می باشد. هتل جهان مشهد یک هتل سه ستاره میان رده می باشد، که مجهز به امکاناتی مانند لابی، پارکینگ، آسانسور، چاپخانه سنتی می باشد و از خدمات آن می توان به کافی شاپ، تاکسی سرویس، لاندری، سرویس اتاق، نمازخانه، دستشویی ایرانی اشاره کرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها