مراحل دریافت ویزای شینگن

در مقاله پیشین در مورد ویزای شینگن و مزایای آن و امکاناتی که با دارا بودن ویزا شینگن در اروپا خواهید داشت مطالبی را بیان کردیم. در این نوشتار نیز کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر مطالبی را در مورد مراحل دریافت ویزای شینگن و هزینه ها و مدت زمان مورد نیاز که ممکن است برای شما عزیزان سوال باشد گردآوری کرده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا در زمان اقدام برای دریافت ویزا شینگن مشکلی نداشته باشید.

مراحل دریافت ویزای شینگن

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن

حتماً پیش از هر کاری مدارک مورد نیاز را تکمیل کنید. مدارکی که مورد نیاز شما خواهد بود شامل فرم تکمیل شده برای درخواست ویزای شینگن است که با مراجعه به سایت الهام ۲۴ می توانیدنحوه دسترسی به این فرم ها را مشاهده کنید. به همراه داشتن ترجمه رسمی و مورد تأیید از شناسنامه و تمامی مدارک مورد نیاز به همراه صفخات آنها را حتماً به همراه داشته باشید. دقت کنید که گذرنامه حداقل شش ماه بعد از تاریخ درخواست روادید باشد. چندین قطعه عکس تمام رخ رنگی با پس زمینه سفید که جدیداً گرفته اید به همراه داشته باشید. در صورت شاغل بودن گواهی اشتغال به کار با جزئیات بر روی سربرگ به همراه داشته باشید. از گردش سه ماه آخر و مانده حساب که روی سربرگ انگلیسی بانک و مهر شده باشد پرینت تهیه کرده و به همراه داشته باشید. سوابق سه ماه آخر بیمه قبل درخواست ویزا در صورتی که بیمه دارید، اصل و ترجمه‌ سند ملکی، بلیط پرواز رفت و برگشت و رزرو هتل در کشور مقصد و نیز دعوت نامه اگر دارید از دیگر مدارک مورد نیاز می باشد.

مراحل دریافت ویزای شینگن

هزینه و مدت زمان مورد نیاز برای صدور ویزا شینگن

در مورد زمان مورد نیاز برای صدور ویزای شینگن بعد از تحویل مدارک کامل به کنسول گری باید مدت زمانی حدود ۶ هفته را در نظر بگیرید. هر چند در برخی مواقع این زمان کمتر می باشد. هزینه مورد نیاز برای صدور ویزا نیز در حدود شصت یورو می باشد که باید نقداً پرداخت کنید. اگر به صورت خانوادگی سفر می کنید برای خردسالان و کودکانی که کمتر از شش سال سن دارند نیازی به پرداخت هزینه های کنسولی ندارید. همچنین زیر دوازده سال تقریباً نصف هزینه ها را باید بپردازید. اعتبار ویزای شینگن نیز سه ماه است که برای شش ماه اعتبار دارد. اگر اولین بار است که ویزا دریافت می کنید تاریخ اعتبار آن کمتر و پانزده روز می باشد. البته اگر شرایط ویژه ای داشته باشید اعتبار آن قابل تمدید می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها