مدیریت هزینه ها در تور مالزی

یکی از مقاصد مهم گردشگران ایرانی و آسیایی خصوصاً در سالیان اخیر کشور مالزی بوده است. این کشور جاذبه های زیادی برای جذب گردشگران دارد، اما هزینه تور مالزی مقرون به صرفه نیست پس بهتر است قبل از رزرو هواپیما درباره هتل های ارزان قیمت و اماکن گردشگری این کشور اطلاعات کافی داشته باشیم زیرا قیمت های تمام شده تور مالزی ممکن است به مراتب بالاتر از برخی کشورهای اروپایی نیز باشد. در این نوشتار آژانس الهام سیر مواردی را برای مدیریت سفر به مالزی و کاهش هزینه ها مطرح کرده است. یکی از روش های پایین آوردن هزینه ها استفاده از قطار اکسپرس کوالالامپور می باشد، که وسیله ای ارزان قیمت برای جابجایی بین مرکز شهر و فرودگاه است. زیرا بسیاری از گردشگران با رزرو بلیط هواپیما و به صورت هوایی به این کشور سفر می کنند.

مدیریت هزینه ها در تور مالزی

اقامت و گردش ارزان در مالزی

همچنین می توانید به جای اقامت در هتل از دو مکان چانگ کات در محله بوکیت بینتانگ و محله چینی ها در اطراف استگاه پاسار سنی استفاده کنید که در نزدیکی مرکز خرید و برج های دوقلو قرار دارند. در این تور گردشگری برای صرف غذا می توانید از مراکز غذای دریایی و دکه فروشی های کوالالامپور استفاده کنید و اتوبوس هایی برای گردش در اطراف کوالالامپور نیز در نظر گرفته شده است. در تور مالزی اگر به دنبال هیجان هستید می توانید از مناطقی مانند پتالینگ جایا و سوبانگ لذت ببرید این مناطق مطابق با ذائقه نسل جوان طراحی شده و غذاهای این منطقه از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و مکان مناسبی برای خرید سوغات می باشد.

مدیریت هزینه ها در تور مالزی

دیدنی های مالزی

از بازارچه های محلی که برای صرف غذا استفاده می شود می توان پاساژ مالا را نام برد. جاذبه های دیگری که در تور مالزی مورد توجه قرار می گیرد عبارت ایت از؛ آبشار چیلینگ و تپه بروگا که نیازی به پرداخت هزینه ورودی ندارند و می توان با ماشین به آنجا رفت و آمد کرد و همچنین حیاط وحش جزیره بور نئو که سومین جزیره بزرگ جهان است و این جزیره تنها جزیره ای است که میان سه کشور تقسیم شده است. مالزی کشور شگفت انگیزی است که از جذابیت های بسیاری برای گردشگری و تورهای مسافرتی برخوردار است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها