مدارک مورد نیاز برای سفر به استانبول

شهر استانبول به عنوان یکی از کانون های گردشگری منطقه و خصوصاً از نقاط مورد علاقه ایرانی ها برای سفرهای خارج از کشور می باشد. در تور استانبول با فستیوال های مختلف و مغازه ها و مراکز خرید متنوع و بافت قدیمی و معماری شهری متفاوت و سواحل زیبا روبرو خواهید بود که می توانید هر گردشگری را به تور استانبول علاقه مند سازد. این ها تنها جاذبه های گردشگری استانبول نیستند و این شهر به عنوان کانون گردشگری در تور ترکیه با مساجد و کاخ ها و معماری لوکس خود می تواند جذابیت های ویژه ای برای توریست ها داشته باشد.

مدارک مورد نیاز برای سفر به استانبول

شرایط مالی سفر به استانبول

برای سفر به استانبول خیلی به فکر هزینه ها نباشید زیرا با توجه به جیب خود می توانید یک تور ارزان و یا سفری لوکس را تجربه نمایید، در این نوستار تلاش نموده ایم هزینه های سفر به استانبول را برآورد کنیم و مدارک مورد نیاز برای اخذ تور استانبول را نام ببریم، تا شما عزیزان با پیش زمینه بهتری اقدام به رزرو تور استانبول نمایید. اکثر افرادی که قصد سفر با تور استانبول را دارند می خواهند قبل از سفر تمامی مراحل سفر را پیش بینی نموده و هزینه ها را تخمین بزنند تا بدون دغدغه عازم استانبول شوند. اطمینان می دهیم که تور استانبول با هر هزینه ای که شما بخواهید قابل رزرو است و می توانید سفر دلچسبی را تجربه کنید.

با الهام سیر همراه باشد…

در تور استانبول چه مدارکی نیاز دارید

اولین کاری که باید انجام دهید اخذ روادید است، باید پاسپورت و گذرنامه را دریافت نمایید و نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که دریافت روادید برای شما هزینه هایی در پی دارد که البته چندان هم زیاد نیست. مراحلی که برای دریافت پاسپورت باید انجام دهید را در این بخش و مقاله ای که در روزهای آتی منتشر خواهیم نمود توضیح می دهیم.

مدارک مورد نیاز برای سفر به استانبول

مراحل دریافت گذرنامه

ابتدا باید اقدام به دریافت شناسه کنید که حدود ده هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت. شهرداری نیز اقدام به دریافت عوارض می کند که تقریبا حدود ۴ هزار تومان هم باید برای این عوارض بپردازید. بیشترین هزینه مربوط به خزانه داری استان می باشد که برای صدور گذرنامه از شما اخذ می گردد و مبلغی در حدود هفتاد و پنج هزار تومان است که البته هر ساله ممکن است تغییرات کوچکی در آن داده شود. در نهایت باید یک هزینه سی هزار تومانی را نیز برای ارائه خدمات پست و دفاتر ۱۱۰ پرداخت نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها